Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Főleg fotózásra,netezèsre használnám.

[link]


[link]


Több helyen olvastam hogy a Samsung kamerája nem igazán minősègi,de engem kicsit elbizonytalanít hogy a HTC előlapi kamerája csak 5 megapixeles.



2018. jan. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A samsungnak mégiscsak jobb a kamerája.
2018. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:

Htc 10, lényegesen jobb.


5 megapixel bőven elég, még sok is.

2018. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Samsung A5 (2017): Hátlapi kamera: 16MP Előlapi kamera: 16MP

HTC: Hátlapi kamera: 12MP Előlapi kamera: 5MP


Azért ugye látod a különbséget? A Samsungot ajánlom, tudom milyen telefon, nagyon jó. Gyönyörű képeket lehet vele csinálni. Azért rengeteg fejlődött a Samsung pár év alatt. Én semmi esetre sem ajánlanám a HTC-t... Egy semmilyen telefon, a gyártó is a csőd szélén áll....

2018. jan. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem javasolt a megapixel mennyisége alapján kamerát választani, ugyanis több múlik például a rekeszértéken, kamera szoftveren, illetve azt is érdemes figyelembe venni hogy a htc 10 egy nem is olyan régi flagship, az a5 2017 pedig egy nagyon jól eltalált középkategóriás telefon. Emlékszem már régebben is elég komoly különbségek voltak pl. a sony ericsson k800i 3.2 megapixeles kamerája és későbbi 5-8 megapixeles kamerák között a k800i javára. Érdemes youtube-on, vagy más oldalakon összehasonlítani a készített képek minőségét.
2018. jan. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!