Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s8 ra mikor...

P3tő Kriszx kérdése:

Samsung galaxy s8 ra mikor jön ki pontosan az új oreo frissítés?

Figyelt kérdés
Hamarosan már megkéne jelennie mert az utolsó bétát is kiadták elvileg.

2018. jan. 24. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
január 28
2018. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mert nekem is van egy s7-es, és arra is jön.
2018. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1-es:


Ez biztos?

2018. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Vasárnap dejo :) marcsak azt tudjuk meg hany orakkor :D turelmetlen vagyok.
2018. jan. 24. 21:12
 5/18 anonim ***** válasza:
A kerdes inkabb az h. mikor lesz ota elérhetőségű
2018. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Istenem... Nehogy elhidd, hogy vasárnap. Legfeljebb akkor adják ki (most pontosan nem tudom megmondani mikor), de attól még nem biztos hogy te pont aznap fogod megkapni az Oreo-t. A frissítéseket mint mindig, csak kis lépésekben osztogatja ki a Samsung, és még sok mobilgyártó. Ezért lehet hogy Mariska néni már Vasárnap megkapja, de lehet hogy te csak 1 hét múlva, de lehet hogy 1 hónap múlva. Ez függ attól is hogy szolgáltatónál vetted-e a telefonod, ugyanis abban az esetben a frissítés többet is csúszhat mint a független telefonok esetében (ám a telekomosok tavaly csodával határos módon hamarabb megkapták az S7 készülékekre a Nougat-ot mint a függetlenesek.) És ez még attól is függ hogy Magyaroszágon élünk. Ugyanis ez is plussz napokat jelent számunkra. Tehát konkrét időpontot nem lehet mondani hogy mikor jelenik meg a te készülékeden kedves kérdező, főleg nem percre pontosan. Március végéig minden bizonnyal már a te készülékeden is az Android 8.0 Oreo rendszer futhat, feltéve ha telepíted :D. És amint ez a felvonás lefut, vagyis a legtöbb S8 felhasználó megkapta az Oreót, akkor jöhetnek az S7-esek, akiknek sok újdonságot tartogat az Oreó, a Nougathoz képest.
2018. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Valami pontosabb info?
2018. febr. 5. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
várj, belenézek a varázsgömbömbe
2018. febr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

itt olvastam , hogy már letudták tölteni

[link]

2018. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
goggle drivere feltöltötték és működik. link meg van
2018. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!