Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be mernétek vállalni ilyen...

Be mernétek vállalni ilyen telefonok drágábbik, vagyis talán megbízhatóbb változatait: Oukitel, Blackview, Elefone, Ulefone, Vkworld?

Figyelt kérdés
Két, esetleg három évig jó lenne, ha hibátlanul üzemelnének.

2018. jan. 21. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem.
2018. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha árérzékenyen kellene telefont választanom simán. 2 Cubot márkájút vettem faternak (elsőt húgom még vadi újan elkunyerálta tőle), mindkettő teljesen jó.
2018. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Havernak is Ulefone Power van és semmi probléma nem volt még vele. Most már két éves elmúlt. Én ilyet fogok venni , az újabb kiadásút. kb 50-60 ezer ft.
2018. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nem mernék bevállalni! Vegyél Sony Xperia Z1 Compactot! Én is most vettem! Nagyon szuper telefon!
2018. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

Mert még nem tettek le annyit az asztalra ezek a b Brand-k hogy a termékeikben megbízzak.

Nem egy BBK(Oppo/Vivo/Oneplus)/Xiaomi/Huawei méretű cégekről van szó, amikről biztosan tudjuk jó terméket adnak.

2018. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

Ezek közül van olyan amit jobban van amit kevésbé. Vkworld-ot biztos nem. Elefont Oukitelt nem igazán. Blackview erről nincs véleményem mert nem ismerem eléggé. Ulefonet talán.


De ha drágábbakról van szó 40 ezer fölött biztos inkább valami márkásabbat vennék. pl Xiaomi. Azokra van támogatás. Nem csak a gyártótól.

2018. jan. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyi lenne a lenyeg h. gyorsan kell olcso telefon akkor jöhet de hosszu tavra nem terveznek ilyennel
2018. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

A Blackwiew az elég jó teló sőt még a Blackwiew jobb a Samsung-nál a legcsúcsabb blackwiew meg van olyan jó mint az iphone 6s szóval igen én be merném válalni, és azt tanácsolom neked is, hogy vedd meg a Blackwiew az a blackberry-nek a tovább fejleszett típusa androidos, és már az leverte a Samsungot Iphone-t meg az összeset nem tudom mennyi a kereted telóra de ha van a legcsúcsabbra keret akkor ezt vedd [link]


Ez van olyan jó mint egy Iphone 6S


De ahogy észre vettem neked azért van egy kis pénzed telóra szóval azt azért már csak gondolom, hogy erre azért már lesz pénzed: [link]

2018. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Blackview r7 telót nyúzok már másfél éve. Semmi bajom nem volt vele. A páromnak is ilyen volt 16 hónapig. Azzal se volt semmi probléma - még a gyerek le nem zúzta olyan módon, hogy az üvege is megrepedt.Azt már meg se tudom számolni, hogy addig is hányszor lett leejtve. Még akkor is működött, de azért le kellett cserélni. Mivel ezt sehol nem kínálták akkor, végül egy Huawei lett a befutó. A kérdésben szereplő telefonok mindegyike jó, ár-értékben verhetetlenek.
2018. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Na en vettem Nemeto.bol 6 db 5,5-6"-os telooot.

Oukitel K3, Vkworldot, Meiigoo s8, Oukitel mix2-ot, Vernee S8-at, es egy egyszeru Xgody-t.

Az arakat nem irom, de 80-120 euro kozott voltak,mert egy helyrol voltak igy brutal alku utan.

Mindegyiket nyuztam 1-2 honapig.

Mindegyik tette a dolgat rendesen.

Mindegyik birta egesz napaz akksival, a K3 ket es fel napig, (6000mA).

Es szorakoztam azzal, hogy A4 es papirral letekartam mindet kibagva a kijelzot, vagyis nem latszott a marka, es kozejuk csempesztem egy iPhone 7plust es egy Samsung S8 at.

Mindegyiken elinditottam az M1 HD eloadasat, ahol a studiokep atom minoseg ugye ?

Jottek a haverok, bnoik stb es kertem velemenyt, egyik se mutatott az iPhone es Samsungra, hogy az a legjobb kep.

Na ennyit errol, hogy ha nem tudjuk a markanevet, akkor ezek a lesajnalt keszulekek a nyeroook. Es nem veletlenul, hiszen sokuk leveri a mai topmarkak keszulekeit

Csak sajna mar ebben is hu de ciki es hasonlok alapjan dontenek. Es ami olcso a szar is.

2018. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!