Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 - Mi a véleményed?

Huawei p10 - Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

A mindennapi használatra gondolok. Teszteket olvastam, meggyőző, nagy tudású, jó kamerás ... stb.

Mennyire forrósodik kamerahasználat közben? Mennyi ideig bírja az aksi átlagos használatnál? Ilyen, s effajta hétköznapi véleményekre vagyok kíváncsi.

Köszönöm



2018. jan. 26. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:

nagyon egyben van, jó minden szempontból


forrósodást nem tapasztaltam


frissítések jönnek ritkábban mint máshol megszoktam

2018. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

További szép napot!

2018. jan. 26. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne vedd meg! Nagyon nem ajánlom ezt a telefont! Ismerősömnek 8 hónapja van. Tegnap vitte másodszorra szervízbe! Először közelség érzékelő hiba, aztán kamera hiba (belemegy a kamerába, és nem enged fotózni, azt írja kamerahiba)! Nekem is volt P8 Lite 7 hónapig bírtam vele idegekkel! Fél év használat után iszonyatosan lassú lett, és folyamatosan lefagyott! Jót akarok neked, ne vegyél P10 Lite.-ot, de még Huaweit se!
2018. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi pénzért vegyél megbízható Samsung márkájú telefont! Például egy S8-at, vagy S7-et. Ezek nagyon jó telefonok! Nekem egyébként A5 2017 van. Imádom ezt a telefont. Soha nem fagyott még le, vagy akadt volna le. Veszettül gyors! Fém, ezért prémium érzetet nyújt! Gyönyörű 16 megapixeles kamerák! Szuper a vízállósága, az ujjlenyomat olvasója és az Always On Display funkciója is! Az akkumulátora is bivaly erős! 2 napig gond nélkül kibírja! Samsungot vegyél, nagyon jó telefonok, nagyon megbízhatóak! Nekem 4 éve vannak Samsung telefonjaim, még nem kellett a márkában csalódnom! Samsung Forever!
2018. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is!

Nem lite-ot vennék, hanem p10-et.

A kamera miatt választanám ezt. Már évek óta nincs külön fényképezőnk, s ha telefont veszünk, ez az elsődleges szempont. Sajnos a mostani telefonom tönkrement, s anno azt is a kamerája miatt választottam. Akkor a maga nemében az is csúcskategória volt, s meg is voltam elégedve vele. 3 és fél évet kiszolgált.

Nézegettem a samsungokat is, de ez után a kamera után egyik sem tűnt olyan jónak.

Tudnál esetleg ajánlani egyet?

Köszönöm!

2018. jan. 27. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg a p10-et. Nagyon jó kis telefon. Én is ilyet használok és csak dicsérni tudom. Egy kicsit szokott melegedni, de nem vészesen. Az akkumulátor az 1 napot bír se többet se kevesebbet. A kamerája szépen fotóz. Egy átlagos használatra tökéletes. Most fog jönni rá a frissítés is. Az biztos hogy ár érték arányban nagyon jó.
2018. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hüvely :D
2018. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Használja valaki kijelző védő fólia nélkül Huawei P10 telóját? Mennyire karcolódik?
2018. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!