Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közűl a csúcskategóriás...

Ezek közűl a csúcskategóriás telók közűl melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Valamelyik ilyen 100 ezer forint körüli áron van valamelyik viszont fel, megy 200 fölé és egyenlőre nem akarok többet kőlteni 150 ezernél! Ha mondjuk ott van DOOGEE S60 100 ezer forintért talán ebbe a doggeban van 6 Gb ram, és ha azzal a telefonnal is már elfogadható gyórs sebességgel meg a játékok is jól fognak futni amivel játszok majd telon akkor elég lesz az is


Samsung Galaxy S8 Plus,Huawei mate 10,Iphone 8,ILike VX6,Doogee S60,Xiaomi Mi Mix vagy Xiaomi Mi 6 a jobb? ,LG G5 Titan H850,Alcatel Idol 4 Pro 6077X,ASUS Zenfone 4 Pro ,Lenovo PHAB2 Pro ,Google Pixel 2 64 GB,Nubia Z11 Standard,BLACKVIEW BV9000 PRO 128GB,Nokia 8 64GB Dual,Honor V10 Dual 128GB ,OnePlus 5T,vernee Active 128GB,Sony Xperia XZ Premium G8141


Nekem személy szerint e legszinpatikuasbnak a Nubia a Google és az LG néz ki, de nem vagyok benne biztos, hogy azok is vannak a legjobb áron?!



2018. jan. 25. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már az A kategóriás gyártók mobiljai közül válassz, tehát Samsung, Huawei, Xiaomi, Pixel,OnePlus attól függ, hogy neked melyik tetszik, ezekre van támogatás is.
2018. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a Samsung,ILike,LG,Blackwiew,Doggee,Asus,meg talán még a huawei tetszenek a legjobban. Na meg még azon kívűl az a véleményem, hogy a Xiaomi Mi Mix is jó na meg az OnePlus is mert abba is már meg van a 6 GB ram és csak 180 ezer forint?!
2018. jan. 25. 15:41
 3/11 anonim ***** válasza:

De ne csak a specifikációk alapján ítélkezz.

Mire kell neked a telefon?

Ha zenehallgatásra akkor HTC 10 vagy U11, esetleg V20 vagy G6 Plus.

Ha fényképezésre akkor S8, Google Pixel, HTC U11.

Ha játékra akkor lényegében mindegy, csak ne Kirin és MTK SoC legyen mert azokra kevésbé vannak optimalizálva és gyengébb a grafikus mag is.

Ha a sebesség a fontos akkor HTC U11, Pixel, Nokia 6.

Stb.

Ha olyat keresel ami az igényeid megfelel akkor marad pár telefon.

Én személy szerint ezeket ajánlom ha abszolút és azt ajánlom hogy a B brand-k kerüld el messziről(Vernee,Dooge és társai):

Nokia 6,O+5T,HTC U11,Google Pixel 2,Mate 10 Pro,LG V30.

2018. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3-as +1


Az alábbiakat én is ajánlani tudom, a lehető legjobbak a piacon:

Oneplus 5T, Google Pixel 2, Mate 10 Pro, LG V30.

2018. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

OnePlus 5T, ha van annyi pénzed.

De itt van ez például.

[link]

Ezt is nézegesd meg. Még a 100 ezret se éri el az ára.

2018. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem a teló internetezni kéne 1-2 játékkal játszani ami gépre nincs. Internetezni úgy szeretnék, hogy ne nagyon fórdulhasson olyan elő, hogy belassul na meg tekergeti a videót meg ilyenek,pl apámnak Huawei P9 2016-os teloja van és 5 percig volt a kezembe utána el kezdte tekerni az ebay-t na olyan telo nem kel, ha már itt tartunk egyik haveromnak Iphone 6 Plus teloja van minimum legyen oly gyors mint az és csináljon olyan jó minőségű képet, mint egy Iphone 6S szóval gondolom az iphone 6S-nek kicsit jobb a kamerája mint az Iphone 6 Plus-nak gyorsaságra Iphone 6 Plus kamerára Iphone 6S,! De ha pl egy Honor V10 van olyan gyors és a kamerája is jó mert ugye a Honor V10 nem olyan drága és elég jónak tűnik akkorjó lehet az is! De ha nem akkor akár lehet szó itt akkár 280 ezer forintos telórol is!
2018. jan. 25. 16:48
 7/11 anonim válasza:
Akkor vegyél Iphone 6 Plus-t 64 GB-set mert a 16 Gb-s nincs valami jó árban másrészt 16 gb táthely kevés min 64 gb de inkább 128 gb kel: [link]
2018. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Iphone 6 Plus-t ugyan vennék de már nem egy mai darab ma már az iphone 8 meg az x-et kel venni! Csak az Iphone x-et már nem bírnám meg fizetni ,na meg azért az iphone 8 annyira nem tetszik mint mondjuk a galaxy s8 plus meg azok amiket le írtam oda legelső sorban!
2018. jan. 25. 21:21
 9/11 anonim válasza:

Neked szerintem elég lesz az LG G5 Titan vagy a Blackwiew is jó! Vagy esetleg vehetnél egy BlackBerry KEYone-t! Mert a Blackwiew meg a blackberry pláne a blackwiew még mindig egy nagyon jó telefon és simába kipia a csúcskategóriás androidosokat ha! Szerinetem ez a 2 telefon a legjobb márkájú még mindig. De Neked a legjobb választás az LG G5 Titan lenne van olyan gyors mint az Iphone 6 Plus és jobb képet csinál mint az iphone 6s!

Szóval vegyél egy LG G5 titan-t neked az tökéletesen meg fog felelni!

2018. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben akkor meg veszem a G5 titan-t, nekem is nagyon tetszet az a teló amúgy is és akkor jó is lesz az!
2018. jan. 25. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!