Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 Lite vagy Samsung...

Huawei P10 Lite vagy Samsung Galaxy A5 (2017)? Fényképezés céljából meg hogy ne lassuljon 2-3 évig.

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Samsung A5 2017! Összese lehet hasonlítani ilyen kínai telefonnal? Mérföldekkel jobb az A5 2017! Nekem is ez van. Egyszerűen imádom. 4 hónapja van meg. Veszettül gyors, még soha nem fagyott vagy akadt volna le. Nagyon jó anyaghasználat, fém, ezért prémium érzetet kelt! Nagyon szuper az ujjlenyomat olvasója és a vízállósága! Gyönyörű 16 megapixeles kamerái vannak! Bivaly erős akkumulátor! 2 napot vígan kibír! Semmi hátránya nincs! Maximálisan elégedett vagyok vele! Nagyon ajánlom! Ha ezt veszed, nem fogod megbánni!
2018. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapig volt egy Huawei P8 Lite, addig bírtam vele idegekkel. Az első 2 hónapban teljesen hibátlanul működött. Majd a 3.-ik hónapban elkezdte: Iszonyatosan lelassult, annak ellenére, hogy 2 alkalmazás volt rátelepítve, a Facebook Lite és a Messenger! És folyamatosan lefagyott! Hívásnál lefagyott a telefon, nem tudtam letenni. 3 napig úgy állt a telefon, majd a harmadik napon lemerült, kikapcsolt, és újra működött! Soha többet nem veszek ilyen kínai noname márkákat (Xiaomi, Homtom, Huawei)!
2018. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rokonomnak P10 Lite van, én is kipróbáltam már. Az előlapi kamera borzalmasan gyenge, szemcsés, pixeles a képe! A hátlapi kamera jó, csak a fókusz lassú nagyon, de legalább pontos! Az ismerősömnek P10 Lite van 8 hónapja! Másodszorra vitte el tegnap szervízbe! Először közelség érzékelő hiba volt, most pedig kamera hiba! Belemegy a kamerába és azt írja, kamerahiba. Pedig már újra is indította, és újra is rakta a telefont. Nagyon nem ajánlom neked ezt a telefon! Nemhogy a P10 Lite.-ot, még a Huaweit sem! Az áruk ugyan csábító, és a teljesítményük jónak hangzik ugyan, de fagy össze vissza fél év használat után!
2018. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor a Samsungot veszem meg.
2018. jan. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!