Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri váltani Nokia 8-ra?

Megéri váltani Nokia 8-ra?

Figyelt kérdés
Jelenleg iphone 5s-em van. Tesztek alapján elég jól sikerült. Használ már valaki Nokia 8-at?
2018. jan. 27. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Samsung Galaxy A5 2017!
2018. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne halgass az elsőre óriási hülyeséget mond! Egyébként ha nagyon váltani akarsz és tetszik az android megéri.
2018. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom én is már, hogy a mostani 7-es android rendszer már elég stabil..
2018. jan. 27. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon jó áron.

De nem tökéletes még, az ujjlenyomat-olvasó a tesztek szerint néha téved és nem mindig pontos.

Ezen kívül teljesen jó telefon.

2018. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a nokia 5 és 6-ról tudok neked véleményt mondani.


Ahhoz képest, hogy az 5-ben is csak 2GB RAM van, egészen jól fut az android 7.1 rajta, és az ujjlenyomat olvasója sem tévedett eddig, szóval nem hinném, hogy komolyabb gond lenne a nokia 8-nál.


Szoftveresen nagyon egyben van az egész. Pure android van rajta, semmi TouchWiz, meg EMUI meg ilyen sz@rság, csak android tisztán! Egyedüli ami rajta van, az egy saját ikonkészlete a Nokiának, de az kb olyan mint egy 3MB-os kis fájl... :D


Szoftveresen mindig megkapják (legalább 2 évig) a legújabb androidot. Nokia 5 is kiírta, hogy frissíthető 8.0-ra az android rendszere.

árukeresőn van 1-2 vélemény már róla. Én megvárnám a helyedben, amíg bemutatják a nokia 8 2018-as változatát, mert akkor az eredeti nokia 8-nak lentebb magy majd az ára. :D


Amúgy viztos vagyok benne, hogy jó telefon, nem fogsz vele mellélőni, mivel nincs semmi féle egyéni GUI mint kb minden más gyártónál, hanem tiszta android, és mindig frissíthető a legújabb rendszerre.

2018. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!