Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 9 vagy Samsung...

Huawei Mate 9 vagy Samsung galaxy s7 edge vagy iPhone 6s plus?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok?

Már régóta egy iPhone a vágyam, de úgy vagyok vele,hogy ha ennyi pénzt kiadok, akkor a legjobbat veszem(ez a 3 közűl), de félek, hogy ha nem az iPhone-t veszem akkor az után is arra vágynék. Szerintetek?



2018. jan. 27. 19:16
 1/3 anonim válasza:
38%
Ha tényleg az iPhone felé húz a szíved (akkor is,ha jobbat vehetnél ebből a pénzből) akkor azt vedd! Nem jó olyan telefont venni, amire csak azt mondod,hogy "Hát,ez megteszi"... Vásárold azt amelyikre azt mondod,hogy "Ez a tökéletes,ez kell nekem!" Vedd meg az iPhone-t,mert ahogy írtad lehet meg fogod bánni,vágynál rá. És akkor fizetheted ki 2x ugyan azt az árt...
2018. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
S7 edge a cegesem. Nem szeretem 3x volt szervizbe most kicsereltek vegre nekem lassu a 6s m nagyon szeretem 2 eve semmi lassulas. Ezzel dolgozom most az s7 edge a fiokba van. Mi itt minden telefont 1 evre kapunnk. Mate10 pro lesz a kovetkezo aprilisban :)
2018. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 6-om volt. Eladtam. Most Honor 8. Persze gondolkozom a későbbiekben újra iPhone tulajdonos lenni, de attól függ te mire használnád. iPhone 6-ot én már nem vennék megmondom őszintén...elavult, későbbre méginkább. Ha nem drágábban akarsz jóval, akkor iPhone 6S esetleg. Bár én már ha vennék akkor iPhone 8..
2018. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!