Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact vélemén...

Sony Xperia Z3 Compact vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Már nem forgalmazzák, adok-veszek oldalakon találsz csak.

De Mindjárt megérkezik hozzád a Kedves sony xz1 compact uraság, és ömlengeni fog ( ha épp nem te vagy )....


Ismertetőjele: 14%-on stagnál ( bár nem tudom, hogy nem ment még le 0%-ra),Szerinte minden telefon szar, szutyok kínai hulladék, és csak a sony xperiákat isteníti :-)


Különleges ismertetőjegye: A mobilos kérdéseknél jelentkezik, fikáz mindent és mindenkit....Pedig tud jó válaszokat is adni, olvastam tőle normálisakat is :-)

2018. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maga a készülék jól összeszedett volt, kár, hogy ha valami baja lesz, 3x annyiba kerül a javítása, mint a xiaominak, vagy hasonszőrű társainak....Ha még van hozzá alkatrész....
2018. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az a bizonyos "XZ1 Compact uraság".
2018. márc. 2. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd van, hogy még nem jelzett be hozzád is :-)


Ö ócsárol, mi kiröhögjük, ez a felállás vele szemben...


Mire vagy kíváncsi ? Maga a telefon használhatóságára? Akarsz egyet venni?

2018. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen. Venni szeretnék. Megbízható?
2018. márc. 2. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Amennyibe most kerül, annyiért dupla kamerásokat is tudsz venni...


Egy link a dupla kamera felépítéséről, bemutatásáról:


[link]


Dupla kamerás képek összehasonlítása:


[link]

2018. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látom, mindenképpen a z3-as kellene:


Vaterán is 38000 ért találtam olyat, amit megbízhatónak vélek.


[link]


20 ezerért, ha valaki árulja, ott szinte biztos, hogy van valami gond, ezt figyelembe kell venni. Privátban már leírtam, mikre kell figyelni vásárláskor...


Utólagos engedelmeddel ide is kirakom:


"80-90 ezres telefonnal amikor 20-ért eladó, a legtöbb esetben van valami rejtett problémája... nem jó a vaku/ elhasználódott az akku, módosított telefon (IMEI-t ellenőrizni), wifi/bluetooth hiba....


Lehet, hogy talált/lopott készülékről van szó, és így akarnak megszabadulni tőle."


Ritka az olyan eset, hogy hiba/gond nélküli telefont ebben a kategóriában, ennyiért árulnának.

2018. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen segítettem, Köszi a privát köszönömöt!...


További jó nézegetést, és jó telefon vásárlást...

2018. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!