Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van hivatalos bizonyíték rá,...

Van hivatalos bizonyíték rá, hogy az üvegfólia nem csak egy átverés?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy ha egy X nehézségű tárgy ráejtve a kijelzőre összetöri a fóliát, de a kijelzőt nem (tehát "megóvta"), akkor a kijelző a fólia nélkül már összetört volna? Nem találok erről sehol egy tesztet. Valahogy nem hiszem el, hogy az a kis nyomi üveg keményebb lenne a Gorilla Glassnél. Bizonyíték nélkül nekem ez eléggé úgy tűnik, hogy ha a fólia valamilyen ütéstől összetörik, hálás vagyok neki, hogy megvédte a kijelzőmet és rohanok is venni egy újat, gyarapítva a gyártó vagyonát.
2018. jan. 28. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Valahogy el kell ezt is adni.

De nem is kell keményebbnek lenni. Ha puhább rugalmasabb , jobban el oszlik rajta a terhelés.

2018. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A ragasztó réteg eloszlatja a terhelést a két üveg között. Mikronnyi vastagságú ugyan, de mégis hatékonyan nyeli el az ütést.
2018. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig olcsóbb mint egy új kijelző.
2018. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű tény, hogy ha valami elé teszel +1 védelmet, akkor az kevésbé fog sérülni.


Olyan ez, minthogy a gyárból kikerülő autók is szépen le vannak fóliázva, nehogy akár egy hajszálkarc legyen rajtuk. Vagy ha fázol, és felveszel még 1 pulóvert, akkor kevésbé fogsz fázni.


Szimplán nem kell csodát várni tőle. Akármilyen fóliát teszel fel, elnyeli a kisebb ütéseket, az fog karcolódni, kopni és nem közvetlenül a kijelző. De ettől függetlenül nem lesz atombiztos.

2018. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem már védett az üvegfólia egy esésnél, pókhálós lett, de a telefon kijelző jeep megúszta. Amúgy nem 10 ezres fólia volt rajta csak 2 ezres és megvételre.
2018. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Öcsém kétszer ejtette pofára a telefonját. Első eserben kijelzőcsere...

A második esetben elég az üvegfóliát cserélni...

Szerinted?

2018. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!