Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, aki ilyen telót...

Valaki, aki ilyen telót használ, válaszolna?

Figyelt kérdés

Huawei P9 lite mini. Milyen a telefon? Lassul? Mennyire érné meg? Milyen képeket csinál? Kinéztem, nagyon szimpatikus. Nem tudom, jó választás lenne-e.

Előre is köszönöm! ;)

Szép napot mindenkinek!


2018. jan. 28. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem P9 lite om van úgy vagyok vele hogy lehetne erősebb is a procija raktam rá pár alkalmazást és már lassan futott a telefon amúgy meg én is azt hittem hogy elég jó telefon lesz mert így meg úgy reklámozták de egy idő után már úgy voltam / vagyok vele hogy lecserélném egy másikra de persze ki mire akarja.használni ha jó telefont akarsz vegyél samsungot vagy xiaomit ha jól tudom az is jó telefon de ha bármi kérdésed van írj privátba nyugodtan :)
2018. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!