Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki dm-es pelust használ v...

Aki dm-es pelust használ v dm-ben dolgozik válaszolna?

Figyelt kérdés
A dm-ből kaptunk egy doboz (84 db) 4es pelust, meg mi is vettünk egy dobozt (126 db), de mikor kibontottuk kiderült h ugyanakkora mint a 3as, vagyis rosszul méretezték be a pelust. Mivel az egyik doboznyit kaptuk így nincs blokk, én meg kidobtam úgyh egyikhez sincs blokkunk. Így is visszaveszik??? Mert itt ők rontottak és nem én vettem rossz méretet!
2014. szept. 4. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehol nem vesznek vissza semmit blokk nélkül én úgy tapasztaltam.
2014. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Blokk nélkül csak az esetleges jóindulatukon múlik, hogy visszaveszik e. A blokk az egyik alapfeltétele a fogyasztói jogok, panaszok érvényesítésének. Nincs esetleg ismerős anyuka, aki szívesen átvenné cserével?
2014. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg neten, és add el.

tuti nem veszik vissza.

2014. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogják visszavenni. Én is azt javaslom, hogy add el vagy ha lehetőséged van rá, cseréld el. Mindkét doboz pelus 3-as méretnek felel meg? Mert ránézésre nincs nagy különbség a 3-as és a 4-es között, ráadva a babára viszont látszik, hogy a 4-es nagyobb.
2014. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sajàt màrkàs(babylova stb.)termékeket kicserèljük ill.vissza adjuk az àràt!Nyugodtan vidd vissza blokk nélkül!!

Egy dm-es kismama

2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


Visszavették! Mert saját márkás.

2014. szept. 7. 07:37
 7/7 A kérdező kommentje:

4es: ráadtam persze de tényleg kicsi volt neki!


Amúgy összemértem egy 3as mérettel, nagyon nagyon minimális volt a különbség.

2014. szept. 7. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!