Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kábelhibára utalhat ez...

Milyen kábelhibára utalhat ez a probléma?

Figyelt kérdés
Majdnem két évig használtam a gyári ucb20 Sony kábelemet. Sokat kibírt de, a csatlakozónál megtört (csak a vezeték hajlított állapotában tölti a telefont). Az elmúlt 3 hónapban a viszont második kábelem ment gallyra! A probléma mind a kettővel ugyanaz. Tölti a telefont, de baromi lassan (6-7 óra ha közben használnám merül). Ez mitől lehet?
2018. jan. 30. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló bajom.

Én arra gyanakodtam hogy a vezetékben ahogy van a több szálas réz vezeték, a törésnél lehet hogy csak egy szálon megy, vagyis nem mindegyiken.

Ez meg annyira vékony hogy több áram nem képes áthaladni rajta.

Próbálj azért más vezetéket is , mert lehet a telefon töltésvezérlőjének is baja.

2018. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyárival most is gyorsan tölt. Csak annak meg van törve a vezetéke de ha kicsit meghajlítom a végét rögtön jó. Ezért cseréltem le de ezek az olcsóbb kábelek semmit se bírnak :(
2018. jan. 30. 16:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig az egyiket a t-mobilnál vettem állítólag samsung (bár erősen kétlem)
2018. jan. 30. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A fizika törvényei adottak.

Vezeték keresztmetszet kell az áramhoz.

2018. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!