Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem az új telefonom,...

Leejtettem az új telefonom, lehet ettől hardveres baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy új iphone 7est gumi tokkal és üvegfóliával,de a tesi órán kirúgták a kezemből és leesett (jogos tudom miért vagyok olyan hülye hogy tesin telefon van a kezemben


a padon ültem,nem esett nagyot (mivel ültem amikor kirúgték a kezemből) és nem betonra hanem arra a szokásos tornatermi parkettára,nem látok rajta külső sérülést a tok meg a fólia miatt,de ez hardveresen sebezhette a telefont?


2018. febr. 1. 15:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ha kicsit hülyén fogalmaztam :D
2018. febr. 1. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kibirja, nem lesz baja.

Nekem a telefon szilikon tokkal a betonra esett, nagyot csattant de semmi baja. Igaz nem iphone.

2018. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de ha ennyire félted csak otthon használd párnák felett.
2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit észrevettem hogy a kamera tökéletesen működik de lötyög (ezt most vettem észre de eddig nem volt ilyen) a képstabilizálás is működik csak qrva idegesítő hogy a 3 napos telefonban lötyög a kamera (ezt csak hallani lehet látni nem)
2018. febr. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!