Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee, Blackview tényleg...

Vernee, Blackview tényleg átver? Meg az érintőkijelzője nevetséges három hét/hónap alatt használhatatlanná nyomorodik? Ki mellette, ki ellene - és miért?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan szedted ezt a hülyeséget?
2018. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem arra van szükségem, hogy minimum egy-két évig aggodalom- ás problémamentesen használjam a készüléket.

Nem arra, hogy elcsesződjön, mert épp úgy van kedve, meg, hogy a képernyője két nap alatt takarodjon a kukába!

2018. febr. 1. 19:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: csomóan a Mix esetén lerántották a leplet, hogy a Vernee egy barom, átverő cég SEMMI sem az volt benne, amit beígértek! Megbízhatóság terén sok negatívumot hallani.
2018. febr. 1. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, már rögtön kibontás után gyengén érzékelte az érintéseket a Doogee X5S-em, pedig itt dícsérték.

A hangerő gombokat elég erősen le kell nyomni, hogy reagáljanak

2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
nekem thor e van,az égvilágon semmi baja.
2018. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Blackview telom másodszor döglik be..júliusban lesz egy éves..mêgegyszer nem külejük vissza h ujra szart küldjenek..
2018. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Vernee-ről tudok nyilatkozni. Nálam egy Thor volt, aminek semmi baja se lett egy év után. De ha valami lett volna, akkor jól megszívtam volna, ugyanis a hazai szervizelése csaknem lehetetlen. Ha mégis találsz egy helyet, akkor pedig egy vagyon lesz.
2018. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!