Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy olcsó 20-30...

Szerintetek egy olcsó 20-30 ezer forintos okostelefon hány évet bír ki szerintetek?

Figyelt kérdés
Hany év alatt megy tönkre??

2018. febr. 2. 19:37
 1/8 Dzozef válasza:
52%
2-3 évet de a vége fele nagyon belassulnak és semmire nincs hely bennük.
2018. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értünk a tönkremenés alatt? Hogy teljesen használhatatlanná válik? Vagy hogy számodra már nem eléggé kielégítő? Mert ha az első, akkor simán kibírhat 5-10 évet is akár, ha mázlid van. Akár többet is. Ha a másodikat, akkor tényleg kb. 2-3 év. Maximum.
2018. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak Asus telefonok pl. 30.000, csak azért annyi mert 8 Gb-os a telefon, a ram az 1 Gb, és a kijelző is messze elkerüli a full hd-t de a sima hd-t is.


Na azért 30.000 csak.


De egyébként van rá 2 év gari, nincs vele probléma.


Csak ugye a jobb telefonok már quad hd-nál tartanak meg 64 vagy 128 GB tárhelynél. Azért annyi.

2018. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 18.000-es okostelefonom van és semmi gond vele.

Amikor belassul a rendszer kb.fél év után újrateszem a rendszert és megy tovább.

2018. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-3 évet.

De a drágább telók sem bírják sokkal tovább.

2018. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az akksija fog legelöször tönkre menni 2-3 év mulva, aztán lassúl a telefon a ram,tárhely elhasználódi, ez telefon függő.

Pld a Huaweinek valamelyik mondelje 2-3 év után a wifi chipje behalt talán a huawei p8 és p9-nél volt, azóta már jobb a helyzet a p10-el.

2018. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem egy 16000 ft os egy év alatt tökrement.
2018. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, mit értünk tönkremenés alatt?


Alapvetően lehet 5-10 év múlva is működni fog. Nekem megvan még az Xperia X8-am, simán működik, 7-8 éves telefon.


Viszont szoftveresen és felhasználói élményre szerintem 1-2 év van az ilyen telefonokban. Na meg kinek mi a tűrőképessége. Használtam olcsó telefonokat akkor is, amikor más már agyvérzést kapott volna tőle. Így utólag egy Oneplus után nem hiszem hogy visszalépnék.

2018. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!