Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone 6s vásárlás...

Használt Iphone 6s vásárlás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Na ugye az Iphone 6s nem egy mai telefon (több mint 2 èves).

140 ezret kiadni... hát necces.

Ezért szétnéztem hardveraprón és találtam garanciában cserélt 6s eket, és garanciás 6s eket is.

Szerintetek ha megveszek egy ilyen garanciás 6s-t, átverhetnek? Így is oda kell figyelni mindenre? Vagy ,ha netán lenne valami baja a telefonnak , akkor kicserélik és kész??

A másik kèrdésem az lenne hogyha megveszek egy garanciában cserélt új telefont és van rajta még 4hónap garancia, akkor él mèg a garancia?


2018. febr. 3. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átverhetnek...
2018. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használtan én soha nem vennék, mégha olyan kecsegtető is az ára. Sajnos nem tudhatod mikor szarik be éppen. Esetleg olyat keress amire még van garancia (általában pont akkor nem fog semmi baja lenni)...
2018. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 es talán elkéne olvasni a kérdésemet..igen a leírást is nem csaka a fő kérdést -,-
2018. febr. 3. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha megveszek egy ilyen garanciás 6s-t, átverhetnek?"

Igen

"Így is oda kell figyelni mindenre?"

Igen

"ha netán lenne valami baja a telefonnak , akkor kicserélik és kész?? "

Nem

" van rajta még 4hónap garancia, akkor él mèg a garancia?"

Igen

2018. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Peti20003 válasza:
Ne vedd meg sztem. Az új az jobb..
2018. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bármilyen a telefon nem bírja sokáig, inkább gyűjts még egy újra... És persze simán átverhetnek használt telefont nem jó venni (saját vélemény)
2018. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!