Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most készülök telefont venni,...

Most készülök telefont venni, de nem tudok dönteni két telefon között. Az egyik a Honor 8pro, a másik pedig a Huawei p10. ki melyik mellett döntene és miért?

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Fele ennyi a bluboo s8, én két éve használok xtoch telefont, már nem cserélném le se samsungra, se lg-re. Semmire. De nagxon jó a xiaomi miA1 is.
2018. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű p10-et venném.


Azt a telefont én is nézgettem bár nem volt még huawei-em, de azt hiszem az amúgy is 64 Gb-os telefon.

2018. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt még Huawei telefonom, de nagyon sokan dicsérik ezért gondoltam egy jó Huaweire, bár Iphoneban is gondolkodtam de ennyi pénzt egy telefonra kiadni ami gyengébb mint a p10.. hát nem
2018. febr. 3. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Honor v10 a legjobb most
2018. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!