Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s-t vagy 7-et éri...

Iphone 6s-t vagy 7-et éri majd megvenni 2018 november környékén?

Figyelt kérdés
Mindkettő nagyon tetszik, nem tudok dönteni a kettő között, főleg hogy nagyon hasonlóak. Úgy volt, hogy most tavasszal veszem meg, de másra kellett költenem a félretett pénzem, így csúszik novemberig a vásárlás.

2018. febr. 3. 16:23
 1/8 bp1985 ***** válasza:
45%
Mivel magadnak veszed, neked kéne tudnod, nem nekünk. De minek neked telefon, ha döntésképtelen vagy. Sok sikert az élethez
2018. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Iphone 8...
2018. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es. Sajnálom hogy "döntésképtelen" vagyok, és nem pedig vakon veszek telefont mint egy csomó ember... Egyik mellett sem szól olyan érv, amiért jobban megvenném. Vagy hátrány. Például a 7-esnél nem hátrány a jack hiánya...

2-es: Az újabb Iphone-ok már nem nagyon tetszenek. A kérdésben említett két telefon között szeretnék választani

2018. febr. 3. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

De jó lehet neked.


Én is kiírok egy kérdést hogy melyik Samsung-ot vegyem 2020-ban.


Egyébként minél újabb az Iphone annál jobb, tehát amelyikre van pénzed.


Mondjuk iphone 8 vagy Iphone X, ja.

2018. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelen pillanat egyikre sincsen pénzem, mivel említettem, közbejött egy fontosabb dolog, amire kellett az a pénz. És azért november, mert diákmunkázom, suli mellet ebben a tanévben pedig nem megy így nyáron és ősszel fogom megkeresni rá a pénzt. Szüleimmel pedig nem szeretném megvetetni...
2018. febr. 3. 16:42
 6/8 walk w1th mee ***** válasza:

Csóró vagy,és a szüleid is csórók normálisan megfogalmazva,kit érdekel itt mire költötted a pénzedet vagy hogy van-e egyáltalán? Ezek ilyen álmodózó feltett kérdések .

Én vettem 6s helyett 7est mert az még jó sokáig telefon marad.

2018. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy "szeretem", hogy nem lehet egyetlen egy Iphone-nal, vagy bármivel kapcsolatos kérdést feltenni, mert mindig csak ócsároló válaszok jönnek, aminek semmi köze a feltett kérdéshez. Kedves utolsó, nem vagyunk csórók, sőt... Viszont nem itt ezen az oldalon fogom megosztani az anyagi helyzetünket...
2018. febr. 4. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 7-rt vennék, mert kb 20-30 ezerrel drágább és ha kb két évig meg szeretnéd tartani akkor a 7 nem igazán fog belassúlni, a 6s pedig már érezhetően lassulni fog az újabb rendszerekkel. De kb egy évig még tökéletes lesz a 6s is.
2018. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!