Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9, honor 8 vagy P10 lite?

Huawei P9, honor 8 vagy P10 lite?

Figyelt kérdés
16/L

2018. febr. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Eléggé ciki, hogy kiválasztottál ilyen kínai, megbízhatatlan márkákat! Mind megbízhatatlan!


Ennyi pénzért egy megbízható, szuper Samsung Galaxy A5 2017! Nekem is ilyen van, és nagyon szuper! Imádom!

2018. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem honor 8 van és nagyon jó teló,

És szerintem főleg kékben a legszebb is

2018. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Az 1 ső válaszolóra meg ne halgass ostobaságokat beszél
2018. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem megbízhatatlanabb mint a samsung... a huawei legalább nem fog minden egyes frissítésnél hisztizni hogy nincs elég hely a telón
2018. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szep a honor, de uveg. A p9 az fem hatulju, nem torik. Bar tokot ugyis teszel ra :)
2018. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen okosokat akik legalább 10 évet le vannak maradva, mert kb. azóta nem érdemes általánosítani a termék származása illetve a Brand alapján.(jó aláírom, a ZS kategóriás Brand-k kerülendők)

ON:

Honor 8 ezek közül.

OFF:

Azzal most hogy leírtad a korod és a nemed egy full anonim oldalra azzal mit értél el?(semmi személyeskedés, de szerintem attól még több választ nem fogsz kapni, cserébe biztosan megdobálnak PÜ-vel de te tudod)

2018. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:

Céges: honor 8

Magán : Mate 10 pro.


Egyikkel sincs semmi bajom. Sőt ott a htc, ami mindig nálam van, vésztartaléknak, az is hibátlan. Nyugodtan vedd meg a honor 8-at.

2018. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Honor 8
2018. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!