Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb 70ezerért melyik a legjobb...

Kb 70ezerért melyik a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Kamera fontos meg azért gyors is legyen.

2018. febr. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Samsung Galaxy A5 2017! 72 ezer!


16 megapixeles kamerák, autófókusszal, vakuval!


3GB RAM, 1.9GHZ, 8 magos!

2018. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass, fizetett Samsung fan.

Ha a kamera fontos eléggé leszűkítetted, Moto G5 Plus ebben a legjobb.

Stock Android van rajta ezért nagyon gyors, illetve SD625 van benne 4GB RAM szóval eléggé kiegyensúlyozott és időtálló telo.(Amazonról beszerezhető 4GB RAM-os változat, vagy esetleg a G5S Plus)

Mi A1 a másik de annak meg gyatra a kamerája.

2018. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

LG Nexus 5X


Előnyök:


- Nagyon jó kamera (példavideó, hogy mit lehet kihozni belőle: https://www.youtube.com/watch?v=BEWUPYELtYs)

- 8.1 -es android + biztonsági frissítések 2018 novemberéig legalább.


Hátrányok:


- Akku nem túl acélos, de egy napot kibírt nekem

- 2 GB RAM nem biztos, hogy elegendő, ez függ attól, hogy mire használod

- Nem bővithető memóra (célszerű 32 GB -s verziót választani, mert nagy méretű videókat készít

- 4K felvételnél nem túl jó a stabilizáció, 1080p -ben már jobb.

- Bootloop hibára meg van az esély. Egyik ismerősömnél előjött 1 év után (garanciával javították), nekem működött gond nélkül.

2018. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3.

Nekem is ez van, azt mondom IMX377 nagyon jó kis szenzor, a HDR+ is nagyon jó algoritmus hozzá illetve szoftveresen is nagyon ott de maga a telefon mellett már kezd elmenni a kor.

2GB RAM néha már kevés, az SD808 melegszik mint az állat, aksi 3 óra SoT így másfél évesen is szóval ok.

De 100K-ért már HTC 10-t kapni ugyan úgy IMX377-el, 4GB RAM-mal, normális DAC-kal, SD820-al és ugyan ebben a méretben.(+ fémház, normális hangszóró, Sense azért jobb mint a Stock és persze itt is van 8.0)

Ez már kicsit OFF de én majd HTC 10-re váltok onnan, kezd egyre kompromisszumossá válni.

2018. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mate 20 lite-om van 60 ért, szerintem ez a legjobb 4 gb ram, 20+2 mp kamera,jó aksi.
2019. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!