Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért NEM szeretsz mobilt...

Miért NEM szeretsz mobilt használni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 09:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Én szeretek.
2018. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenre jó, de van amit PC-n, notin jobb, könnyebb, átláthatóbb használni/nézni/csinálni.
2018. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert például gyenge. Egy komolyabb programot már nem lehet rajta futtatni (meg amúgy sincs megírva rá).
2018. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Szirty ***** válasza:
100%
Mert gyakran hívnak.
2018. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És miért hagyod, hogy gyakran hívjanak? Nem kéne gyakrabban kikapcsolnod? :)
2018. febr. 4. 17:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A adobe photoshop telefonra szörnyű a gépes verzióhoz képest :/ egy csomó programot áttehetnének csak sök időbe telne és akkor se lenne ugyanazz a "minőség".(blender jó ez se a legjobb telefonra csak max kiprobálásra.)
2018. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A gépelés miatt néha kényelmetlen. Ha nincs autocorrect, sokat kell írni, ha van, akkor meg hülyeségeket küldök az ismerőseimnek:)
2018. febr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépen gyorsabban tudok váltani a futó programok között a tálcán. Hiába van gyors mobilom, akkor is tovább tart a leállítás-elindítás minden appnál.
2018. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Éppen azért, mert baromira utálok mindent, ami "muszáj", mindig otthon felejtem. Pedig rámparancsoltak, hogy a betegségem miatt mindig legyen nálam, hogy segítséget hívhassak. Gyűlölöm! És mindezt úgy, hogy egyszerű, 11ezres butatelefonról van szó, nem vmi negyedmilliós okoskütyüről, ami már mosni és gyereket csinálni is tud.

Rendetlen, figyelmetlen vagyok, mindent zsebregyűrök, a kulcs mellett két hét alatt karcos lesz. Törékeny -- márpedig nálan minden könnyen elvész, illetve törik, minden kiesik a kezemből, amikor rosszul vagyok. Állandóan észben kéne tartani, hogy úgy vigyázzak rá, mint saját magamra sem tudok. Kötöttség. Kb. arra való, hogy karóra helyett használjam és 2-3 óránként b@..tassanak, jól vagyok-e, élek-e még. Számomra ugyanolyan visszataszító "függőség", mint sokak számára a fácse, vagy a Rivotril. Gyű-lö-löm!

2018. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Szirty ***** válasza:
77%

"És miért hagyod, hogy gyakran hívjanak?"


Nem rajtam múlik.

2018. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!