Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Téged nem fáraszt le a Telenor...

Téged nem fáraszt le a Telenor teljesen fölösleges SMS üzenetei?

Figyelt kérdés

Nézd, bemásolom a mai fszságát:


10:27

Tàjékoztatunk, hogy Klikk 1 GB szolgàltatàsodat meghosszabbìtottuk. Forgalmi kereted a ciklus végéig 1 GB. Üdvözlettel: Telenor


Majd megint csipog ugyanazzal:


10:27!


Tàjékoztatunk, hogy Klikk 1 GB szolgàltatàsodat meghosszabbìtottuk. Forgalmi kereted a ciklus végéig 1 GB. Üdvözlettel: Telenor


Most vár néhány percet a birkája, és ugyanaz:


10:28



Tàjékoztatunk, hogy Klikk 1 GB szolgàltatàsodat meghosszabbìtottuk. Forgalmi kereted a ciklus végéig 1 GB. Üdvözlettel: Telenor


10:37



Kedves Ügyfelünk! Tàjékoztatunk, hogy koràbban megrendelt adatcsomag szolgàltatàsod törlésre került. Üdvözlettel: Telenor


A birkája, még abban a percben megismétli ugyanazt:


10:37


Kedves Ügyfelünk! Tàjékoztatunk, hogy koràbban megrendelt adatcsomag szolgàltatàsod törlésre került. Üdvözlettel: Telenor



Agyfszt kapok ezektől a szájba rágcsálóktól!


A másik problem.

Rendelek plusz adatkeretet, kapok sms-t az aktiválásról, ez oké. Kapok SMS-t az egyenlegem csökkenéséről ez is oké.


De az már, amikor a birkája azr írja "A megrendelt szolgáltatás felhasználási ideje lejárt."


Mi a fsz? Miért kapok ilyen marhaságot SMS-ben! Mert következő hó nyolcadika a számlazárás napja, és nekem küldi az ilyen kamu-sms-eket az +adatjegy megrendelését követően 5-10 percen belül.



2018. febr. 8. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:

Pontosítok.

Tehát, ha a hó közepén élek a +adatjegy megrendelésével, akkor kapom a teljesen félrevezető, és értelmetlen SMS-t kb 5-10 percen belül.


"A megrendelt...felhasználási ideje lejárt."

2018. febr. 8. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez 2 SMS, az már más kérdés, hogy miért kapod meg ezeket többször, mert a Telenor nem küldi el többször ugyanazt az tuti.

Így gyorsan utánanézve nem találtam jó magyarázatot erre, de mindenképpen telefon probléma, hogy szoftveres vagy hardveres, azt nem tudom.

De azért ne okold a szolgáltatót, mert tájékoztat, hogy a szolgáltatásod véget ért. lol

2018. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 éve van Telenoros előfizetésem, soha nem kapok Sms-t tőlük.
2018. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még sms.t a telenortól. Mobilnet+ előfizu. 12 éve
2018. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik eljutott a szolgáltatóhoz a kérdésem.


Tegnap ezt az SMS-T kaptam:


"Kedves Ügyfelünk! Tàjékoztatunk, hogy 02.17. 22 òra és 02.18. 12 òra között rendszerfejlesztést végzünk. Részletek: www.telenor.hu/rendszerfejlesztes Ezalatt zavartalanul müködik a hivàs, SMS, internet. Egyes funkciòk, pl. az egyenlegfeltöltés àtmenetileg nem lesz elérhetö, ezért kérjük, tölts fel idöben.

A kényelmetlenségek miatt 02.18-àn egész napra belföldön korlàtlanul felhasznàlhatò internetet adunk dijmentesen, amit automatikusan aktivàlunk. Telenor"

2018. febr. 17. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!