Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normál sim kártyám van. Mi a...

Normál sim kártyám van. Mi a menete, és mennyi idő hogy kicserélje micro sim kártyára a szolgáltató?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész egy a szolgáltatódhoz tartozó üzletbe, és ott helyben megcsinálják pár perc alatt. Elkérik a kártyádat és átmásolják a rajta lévő adatokat egy másik olyan méretűre amilyet szeretnél. Nekem 1 éve még ingyenes is volt a dolog.
2018. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meglátogatod a szolgáltatót elmondod, hogy mit szeretnél regisztrál egy új kártyát és kb 10 perc és megvagy
2018. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy kivágatod, vagy adnak egy újat. A számodat megtarthatod. Kb 5 peec adminisztràcióval. A vágás meg pár mp.
2018. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. febr. 8. 11:08
 5/8 anonim válasza:

Telekomos vagyok, nekem pár hónapja cserélték ki, bementem a legközelebbi Telekom üzletbe, megmondtam mit szeretnék, pár perc alatt elintézték, teljesen ingyen.

Személyigazolvány, lakcímkártya kellett hozzá.

Gondolom a többi szolgáltatónál is így lehet

2018. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy rákeresel, hogy kell kivágni. Én ollóval megcsináltam és működik. Persze csak saját felelősségre, mert ha nem tökéletes, elmozdulhat.
2018. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyé van. Bemész, megmondod, hogy mért gyöttéé. Kb 1 sec alatt a kezedbe nyomják. Ennyi.
2018. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már nem vágnak hivatalos helyen sehol, adnak újat, pár perc.
2018. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!