Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon éri meg legjobb...

Melyik telefon éri meg legjobban hosszú távú használatra?

Figyelt kérdés

Most egy iPhone 6-om van de szegényke már nagyon szét akar esni.. :D Nagyon sokat használom a telefonom, munkám miatt is, kb egész nap nyomkodom, szóval fontos, hogy bírja a strapát, és egy megbízható, stabil telefon legyen (értem ez alatt, hogy mint ez az iPhone, ami még a mai napig egyszer sem fagyott le nálam, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve).


Amiket eddig néztem:

- Samsung Galaxy S8

- Huawei Mate 10 Pro

- iPhone 8


Előre is köszönöm!


2018. febr. 9. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. Audi versus Mercedes.


Valahol mindegy, mindegyik jó.


Kb. azt vedd amelyik jobban tetszik, annyira nem lehet eldönteni.


Lehet most azt mondanám az S8 vagy az Iphone 8 közül választanék.

2018. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Vagy hozzátennék az összeghez és vennék egy Iphone X-et.
2018. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem S8-am van mar 7 hónapja

Tökéletes,kifogástalan,pedig elég jol űzöm neki

2018. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
X nem tetszik, nem eleg kiforrott keszulek. Ha lesz belole masodik verzio, ilyen rancfelvarras fele, akkor az tenyleg A telefon lenne nagy betuvel, de egyelore az X szerintem nem eri meg. Szemelyes velemeny! :)
2018. febr. 10. 08:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért elfogadnék egy X-et, szerintem top telefon.


Az más kérdés hogy közel fél milla, most egyszer leejted és akkor annyi, az azért elég vicces.

2018. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is elfogadnám, ha olyan árban lenne, mint a fentiek, de amennyivel többe kerül, szerintem nem éri meg azt a plusz pénzt.
2018. febr. 10. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem fog már lefagyni több év után sem.A felsoroltak közül szolgáltatásban (tudásban) az S8 nyújtja a legtöbbet.
2018. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!