Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül s7 edge üveg...

Mennyibe kerül s7 edge üveg csere? Ebay-en érdemes venni?

Figyelt kérdés
Rátettem az ollót és berepedt. Arra gondoltam, hogy beszerezném valahonnan külföldről és ezt vinném a szervízbe, hogy cseréljék ki. Úgy olcsóbb lenne ugye? Valaki járt már így?
2018. febr. 13. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rátetted az ollót, attól nem reped el.

Ebay-en lehet kapni, jó az.

2018. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, gondolom szórakoztál, megnézted mit bír aztán így jártál.

Garanciát tuti nem fogsz rá kapni és lehet jó se lesz amit rendelsz. De nem értem ha valakinek van egy ilyen telefonja akkor arra miért nincs pénze hogy rendes gyári üveget tetessen rá??

2018. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8000 körül a touch. De egy ötöst így is biztos elkérnek a cseréért.
2018. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utánajártam 80 ezer forint mindenütt a csere. Az ebayes üvegpanelt nem vállalját rátenni, mert ... nem tudják szétválasztani az üveget és ami alatta van. Csak egyben lehet. Az 80 e.
2018. febr. 14. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!