Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol szabad Galaxy S8 okostelef...

Hol szabad Galaxy S8 okostelefont venni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ha ujan akarod,akkor igazabol barhol,ahol adnak garanciat.
2018. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl kevés részletet írtam a kérdésembe, tehát azt nem tudom és értem, hogy miért adják sokkal drágábban a nagyobb cégek a telefonokat, pl. Mediamarkt, Euronics, Aqua. Megéri-e ezeken a helyeken venni az S8-at? 30-50 ezer forinttal drágábban adják ezeken a helyeken, viszont a Samsung oldalán csak ezek a nagyobb cégek vannak hivatalos forgalmazóként felsorolva. Esetleg garancia terén nyújtanak jobb kiszolgálást? Mert a kisebb cégek (árukeresőn) is sokszor adnak 2 évet, csak az lehet hogy nem gyártói gari? Olyat is hallottam, hogy valakinek nem Európai modellt adtak el, pedig az oldalon azt írták, hogy Exynos processzor van benne, tehát európai.
2018. febr. 14. 13:16
 3/3 BOTUCZY válasza:

Milyen interneted van? (Vodafone, Telenor, Telekom, Tp-link, stb.)


Ha akarsz mobil netet akkor egy boltból rendelj ami a szolgáltatódé. Vagy a netes oldalára felmész és rákeresel a Samsung Galaxy s8-ra, megvásárolod, azt...



De ha nem érdekel a

mobilnet (amikor Wifi nélkül is tudsz netezni, de úgy könnyedén leszívod), akkor akármilyen boltból (nem tudom), de ha vodafone-os vagy telekomos akkor jó választás Siófokon

2018. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!