Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 lite vélemény,...

Huawei p10 lite vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy valami más, hasonló telefont javasoltok?

2018. febr. 14. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Családban van, szép telefon, átlagos felszereltséggel. Stabilan, megbízhatóan működik, a kamera jó, ujjlenyomat olvasó jól működik. Általános felhasználás mellett nem akad. Jól testreszabható. Okostok funkció nagyon jó, mert üvegfólia sehogy nem illeszkedik a kissé lekerekített szélekre. Összességében klassz teló, most "potom" 60 körül van több helyen is.😁
2018. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért egy Nova jobban megérheti

A P10 Lite sem rossz, egyikkel sem jársz rosszul

2018. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem P9 Lite 2017 van, a kettő csak a tárhelyben különbözik. Jó telefon, nem akad, tele van remek funkciókkal, jó az akksi (nekem simán 4 napot kibír).


Ami nem tetszik, hogy folyamatosan eszi a tárhelyet és pl. a beépített SMS kezelője nem jeleníti meg az avatarokat, szóval azt le kellett cserélni.

2018. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fél éve van meg, elégedett vagyok. Az akksija egészen jól bírja elődeihez képest, gyorstöltővel adják, ami valóban gyors is. Az ujjlenyomatleolvasó néha téveszt, van, hogy nem ismeri fel az ujjam, de ritkán fordul ez elő. Gyors készülék, kamerája jó, a telefon kinézete is szép.
2018. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!