Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung telefon éri...

Melyik Samsung telefon éri meg a legjobban 30-40 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy telefont szeretnék venni, de nem tudom, melyiket lenne érdemes, és ahol láttam, ugyanazon a néven több típus is fut, évszámtól függően! Tudnátok segíteni? Ami fontos, h nagy belső memóriája legyen, úgy 16 GB, és gyönyörű fotókat készítsen! Köszönöm a segítséget

2018. febr. 17. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk csak ez van, a J3-as, 16-os.


[link]


[link]


2. link: egy xiaomi note 5a, 16-os.


Nekem volt egy xiaomi 4x, szerintem top telefon a xiaomi, de komolyan, jó mondjuk nem egy Samsung vagy Apple, de azért simán jó.

2018. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Ebben az árkategóriában csak Xiaomit vagy Meizut vennék. Kiváló telefonok.
2018. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De,hogyha valaki Samsungot akar?!

J3 2016,használtan meg a j5 2016

2018. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem éri meg ennyiért a Samsungok közül
2018. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de azok, akik mást ajánlottak, elárulnák, azok miért jobbak? :)

Kedves 3. válaszadó, és azok milyen telefonok?

2018. febr. 17. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a hármas vagyok, de hozzászólnék.


Én a kettes hozzászóló véleményével értek egyet. Az előző telefonom egy Meizu volt, most pedig egy Xiaomi-m van. Tapasztalataim alapján semmivel sem rosszabbak ezek a telefonok, mint az ismertebb gyártók termékei, ráadásul olcsóbban megkapod ugyanazt a minőséget. Nyugodt szívvel ajánlom mindkét márkát!

2018. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most kinéztem egy Xiaomi Redmi 4x telefont, és nagyon megtetszett. Lehe tőt választom majd.
2018. febr. 18. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!