Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lenne Android-ról...

Érdemes lenne Android-ról IOS-ra váltani?

Figyelt kérdés
Pár hónapon belül új telefot szeretnék vásárolni.Jelenleg másfél éves Huawei p9 lite-tal rendelkezem és érzem,hogy elkéne a váltás...Az a helyzet,hogy eddig hallni sem akartam Apple termékekről.140 ezer foritért 1GB RAM tényleg kevés,(Iphone 7-ről van szó)de elgondolkoztam a platformváltástól.Milyen tapasztalatotok van Andoidról IOS-ra váltástól?Megéri?Jó telefont fogok kapni azért az árért?(Nem kérek olyan válaszokat,hogy 'Az Iphone egy rakás sz@r' és tásaik...)

#telefon #Android #iPhone #IOS #Platformváltás
2018. febr. 17. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

A Huawei! Na az a szar! Igazi ipari hulladék az összes! Kínai, megbízhatatlan, mocsok, undorító, kínai vágottszemű banda!



Az Iphone nagyon jó. Nyugodtan válts.

2018. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ mik az igényeid, melyik rendszer jön be jobban.


De egy kipróbálást mindenképp megér.

2018. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Én őszintén megvagyok elégedve ezzel a telefonnal.Imádok fotózni és gyönyörű képeket csinál a telefon.Mondták,hogy a Iphone kamerljával is gyönyörű képeket lehet készíteni.Néztem teszteléseket és valóban színnel telibb képeket készít.Én nem mondanám róla ezt.Tapasztaltam,jó kis telefon.3 napig bírja(2,5,másfél) attól függ természetesen hogy használom.Igazából nem tudom hogy lyukadtam ki ehhez a témához,(valahogy ez a gondolkodásmenetem:D)Én nem szidom egyik gyártót,mindegyik másban jó.:)
2018. febr. 17. 23:53
 4/17 A kérdező kommentje:
Jut eszembe,Huawei p10 és Iphone 7 között vacilálok.
2018. febr. 18. 00:24
 5/17 bp1985 ***** válasza:
88%
Az első egy troll. Minden ilyen kérdésre ideböfögi a sablonszövegét. Én ios-ről váltottam androidra, de vissza már nem fogok.
2018. febr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy, hogy eddig a p9 kibírta mivel elég sok embernek 1 éven belűl tönkre ment a wifi chipje a p9-nél.

A p10 az jó kis telefon.

Az iphone megbízhatóbb bár ha jó androidos telefont veszel az is sokáig bírja(általában az akksi döglik meg hamarabb)

2018. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó telefon az iPhone is. Androidról válzottam iPhone-ra. Igaz én a kijelző méret miatt. Minden képpen kis telefont szerettem volna, az androidot futtató telefonok közül meg ami tényleg kicsi az nagyon vacaknak tűnt. Szóval maradt az Apple. Jónak jó, de azért vannak hiányérzeteim így android után. Viszont a Siri nagyon tetszik.
2018. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Az Ios sosem fog annyi szolgáltatást nyújtani,mint az Android ezért "visszalépés"lenne!Viszont face,insta,telefonálásra jó az Ios is.Nem egy ismerősöm van aki Ios-ra váltott,de a 2év teló részletet még ki kell,hogy fizessék ezért még nem tudnak visszaváltani Androidra.
2018. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kihasználtad-e eddig az Android előnyeit. A könnyebb testre szabhatóságot, a nyitottságot más rendszerek felé. Ha nem, akkor érdemes váltani iPhone 7-re, mert jelenleg ennek a legjobb az ár-érték aránya az iPhonok között.
2018. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Rengeteg probléma akad az iphoneokkal, illetve az ios-el. Én maradnék droidon, ma már nem lehet egy lapon említeni a két operációs rendszert.
2018. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!