Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy bluethot-os...

Van nekem egy bluethot-os fülhallgatóm. De mikor be kapcsolo a telefonom a bluetothot s bekapcsolom a füllhalgatót. De a telefonom nem kapja a füll halgatot. Mit tegyek hogy dudjam összepárosítani?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

először megtanulsz írni és olvasni, én se vagyok az a tipikus magyar szakos, de ez már dúrva volt...

amúgy a használati útmutató sokat segít, ha nincs hozzá akkor a füllhalgató sorozat száma alapján keress rá a neteb

2018. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom nem értem a kérdést.
2018. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar helyesírás szabályai nem jelent meg bluetooth-os kiadásban? Persze tudjuk, siettél és telefonról voltál, de

1) azzal a 2 másodperccel, amit egy ékezetes betű ki nem írásával nyersz, mégis mit kezdesz? Csak nem nyelvtan tanulásra fordítod?

2) Érthetetlenné és értelmetlenné teszi azt, amit kérdezni akarsz, így ha akarnánk se tudnánk neked segíteni, mert nem értjük, mit akarsz ebből a szövegből kihozni.

3) Nemhogy nem menő, de taszító, undorító és rohadtul igénytelen.

2018. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Irasd ki a kérdésedet egy olyan emberrel, aki tud is írni. Utána segítünk.
2018. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!