Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok hozzászokni...

Miért nem tudok hozzászokni az okostelefonokhoz?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tetszenek, nem tudom megszokni, a régebbi, gombos telefon jobban bejött. Tusom, most már minden tininél telefon van a kezében. Vajon miért nem tetszenek? Ez ízlés kérdése? 16/F

2018. febr. 20. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért van egy csomó okostelefon, mind különböző igényűeknek.(elég csak gondolni hogy ha fontos a jó DAC akkor V30,ha IOS akkor iPhone X, ha a jó kamera Pixel 2, ha a jó ár/érték akkor Mi A1 stb.)

Másrészt ha nincs rá szükséged akkor nem muszáj okos telefon.

2018. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem szoktad meg. Én 2016-ban vettem az első okostelómat, másfél évig nem tudtam megszokni. Telefonálásra a mai napig egy másik, nyomógombosat használok sokszor. De már kezdek hajlani rá, hogy ezzel az újjal telefonáljak. Talán. Viszont netezésre nagyon jó az okostelefon, én azt már megszerettem! Szerintem csak idő kérdése, hogy megszokjad. Bár én titkon reménykedek benne, hogy egyszer majd megint nyomógombos készülékek lesznek a divatosak, vagy valami... :D 27N
2018. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!