Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üvegfólia alatt bennmaradt...

Üvegfólia alatt bennmaradt egy kis hajszál. Ki tudom még szedni?

Figyelt kérdés

Ha felhúznám az üvegfóliát,kiszedném a koszt és visszaragasztanám,akkor vissza tapadna rendesen,és nem lenne buborékos ?

Kicsit balfék voltam és valahogy bennmaradt alatta egy kis hajszál


2018. febr. 21. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz sérülés nélkül leszedni az üvegfóliát, ha teljesen rátapadt a képernyőre, plusz a hajszál nagy eséllyel a fóliához ragadt. Nem hiszem, hogy le tudnád szedni róla, anélkül, hogy még jobban összekoszolnád. Szóval vagy hozzászoksz, vagy ha annyira zavar megpróbálod leszedni és letakarítani, aztán ha nem sikerül, veszel rá egy újat.
2018. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem volt egy nagy kaland,300ft-ért rendeltem.Megpróbálok inkább hozzászokni,csak ugye fekete hajszál,és mondjuk egy fehér oldalon elég zavaró
2018. febr. 21. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy mindössze 300 forintos fólián rágódsz ennyit??? Vegyél egy újat!
2018. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem annyi lenne.Úgy rendeltem ebay-ról azért ennyi
2018. febr. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!