Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefont...

Ezek közül melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi 5 Plus

Sony Xperia L1

Nokia 5

LG XPower 2


Microsoft Lumia 640 XL után szeretnék olyan telefont, ami 1 év után is működik. Amire használnám:

- Áruházból pár fontosabb alkalmazást letölteni

- fontos beállításokat jó lenne a lehúzható menüből intézni

-könyvolvasás

- Facebook

- képernyőfotó

- GPS

- Időjárás alkalmazás

- egyszerűbb játékok

- képszerkesztő

- fényképezés akár sötétben is

- zenehallgatás

- naptár

- mobil fizetés

- egyéb pénzügyek intézése

- Skype

- Sport

- hatékony takarékos üzemmód

- Utazás

- filmnézés

- zseblámpa


A négy telefon ugyanannyiba kerül. Indoklásnak is örülnék, mert le vagyok maradva telefonok terén. Előre is köszönöm a segítséget minden kedves válaszolónak.



2018. febr. 23. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

Sony Xperia L1. A Sonyk nagyon jó és megbízható telefonok. Nekem Sony Xperia Z3 Compact van, anyának Sony Xperia Z1 Compact van. Mindkettőnknek 2 éve van meg. Soha semmi baj nem volt egyikkel sem. A Z3 Compact csak egy picivel jobb.

Szóval válaszd a Sonyt! :D

2018. febr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lassítják az ilyen szoftverfrissítések vagy mik? Több ismerősömtől hallottam hogy Sony telefonjukat az első szoftverfrissitéssel tönkretették.
2018. febr. 23. 06:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a benne található hardverek azonos tudásúak, akkor a rajtuk futó szoftvert (android) kell összehasonlítani. Sok felesleges program fut alapból rajtuk, amit ki sem (vagy csak nehezen) tudsz kikapcsolni.
2018. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Xiaomi Redmi 5 Plus - nincs benne NFC, így a mobilfizetés kiesett. Nem értem, Xiaomi miért rak bele infrát, de NFC-t nem...

Sony Xperia L1 - Kicsit gyenge az akkuja és tapasztalataim szerint a Sonynak a gyorsmenüje nem valami jó

Nokia 5 - Nem rossz

LG XPower 2 - Az erős akku miatt ezt választanám


Amúgy mind alsó-közép kategóriás teló 2GB rammal és HD Ready kijelzővel én inkább gyűjtenék még és egy 3GB Ramos darabot vennék.

2018. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék rá többet költeni. XPower 2 mennyivel bírja tovább?
2018. febr. 23. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Vagy Sony-t venném.


De lehet inkább a Xiaomi-t venném komolyan mondom.


lehet a Sony nagyobb név, de nekem volt Xiaomi és nagyon jó telefon.

2018. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Eddig úgy tűnik, a Xiaomit fogom venni. Van bármi hátránya az NFC hiányán kivül?

Köszönöm az edddigi válaszokat!

2018. febr. 23. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nekem volt egy Xiaomi, csak kellett valakinek és eladtam.


Amúgy szerintem premium telefon, mind szoftver tekintetben, mind ha az anyaghasználatot nézzük.


olyan mintha az ember iphone-t venne a kezébe, csak ugye sokkal olcsóbb.


Most egy Xiaomi Note 4-5-ön gondolkodom vagy egy Xiaomi A1-en.

2018. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Xiaomi magyarítása még mindig nem tökéletes, néhol angol lehet a szöveg.

Amúgy ha tényleg mobilfizetést akarsz, akkor az NFC kelleni fog. Anélkül nem tudsz paypass fizetni a mobiloddal.

2018. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A1-et nézegettem, de sajnos nagyon drága, nem szeretnék ennyit költeni telefonra. Mobilfizetés nélkül megvagyok ha minden más szempontból jó.
2018. febr. 23. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!