Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül teljesen levettem...

Véletlenül teljesen levettem a fényerőt a telefonról, és nem tudom visszacsinálni, tök sötét az egész. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kivettem az aksit és bekapcsoltam, de még mindig teljesen sötét az egész:S ZTE Skate amúgy a telefon.
2013. júl. 20. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen "tök sötét az egész" akkor valami más baj lehet, mint a fényerő, mert nulla világitásnál is látszódnia kell a kijelző ábráinak.
2013. júl. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
helló nekem is most ugyan ez a baj hogy a zte skatemen levettem a képernyőt teljesen és most tök fekete a telefon te mit csináltál hogy helyre jöjjön ? nagyon sürgös lenne (amúgy 4.2.2 android fut rajta )
2013. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este semmi fénynél nezd.
2016. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi de a kérdést 3 éve tettem fel, azóta sikerült megcsinálni és már nem az a telefonom van
2016. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!