Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videó és zene iPhone-on?

Videó és zene iPhone-on?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, a Samsung Galaxy S8 és az iPhone X között gondolkodom. Soha nem volt még iPhone-onom, lehet, hogy buta a kérdés, de arra is át lehet tenni egy számítógépről mkv, mp4 videókat és mp3 zenéket? Van valamilyen kötöttség, vagy átmásolom és kész?


iPhone-on filmnézéshez és zenehallgatáshoz milyen App Store-ból letölthető programokat ajánlotok?



2018. febr. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen igények mellett mindenképp az S8-at mondanám, az i nem egy drag and drop fájlátviteles rendszer, nem lehet caak úgy mindenféle folderbe felmásolni a fájlokat, iTunes kell hozzá, az pedig körülményes lehet neked.
2018. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen múlt századi módon szeretnél zenéket és filmeket a telefonodra, akkor inkább hagyd az iPhone-t, nem erre találták ki. Lopott cuccok Androidon jobban érzik magukat és könnyebben is kerülnek rá. ;-)
2018. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, a nagy arc hozzátartozik az iPhone-hoz. Komplex vállalatirányítási rendszereken dolgozom, valószínűleg nem okoz gondot a iTunes sem, csak a módjára kérdeztem rá, telefonvásárlás előtt. Úgy gondolom, ha majd' 400 ezres telefont szeretnék venni, valószínűleg többet keresek, mint ti valaha is fogtok, akkor van pénzem zenéket megvásárolni is. Én konkrét dolog felől érdeklődtem, amire egyik válaszoló sem adott választ, csak nyomta a lekezelő dumáját.
2018. febr. 25. 14:19
 4/4 anonim válasza:
Apu nak ott van nagy kocsija.... Pfuu
2018. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!