Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung S9-ről? Most mutatták be.

Figyelt kérdés
Nekem van egy s7-es, szerintem az nagyon jó telefon. Mondjuk abban van 4 GB ram, most jelent meg az s9 és abban is 4 GB ram van. Most e téren nem fejlesztettek semmit? Ja és ugyanúgy 8-magos cpu.
2018. febr. 25. 19:28
 1/6 anonim válasza:
0%
nekem nem tecik
2018. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fejlesztés nem csak abból áll, hogy minden évben több az új mag mint egy dinnyében meg több a RAM.
2018. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem sokat változtattak az S8 óta. A kamera innováció viszont kifejezetten jó, nagyon fejlett technika, bár gyakorlatban nem tudom tényleg lesz-e olyan jó, mint a bemutatón. Az arcfelismerést elvileg javították, jól tették, mert az S8-on borzalmas volt (tapasztalat), illetve a fingerprint scannert is lejjebb tették, bár tehették volna a közepére is...az animoji cucc fain, jó ötlet, a slow motion videózást pedig a fehasználók nagy része nem hinném hogy használná, de legalább van..a többi meg parasztvakítás..de maga a design nekem nem jön be, ahogy az S8-nál sem kifejezetten tetszett, engem kifejezetten zavart a lekerekített széle, dehát kinek a pap..mindent egybevetve, ha S7/S8-am lenne, erre biztos, hogy nem cserélném le..
2018. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Külsőleg szinte ugyan az mint az s8... legalább is az elő lapja.. a hátulja kicsit eltérőbb.. Szoftverileg meg természetesen raktak bele új funkciókat,nyilván biztos hogy jobb dolgok lesznek mind az elődnél,de szerintem nem olyan lényegesek...Az alapok megmaradtak.. 5,8 col,a másik az 6,2... ugyan az a felbontás,tárhely is,funkciók is... Amik nem igazán voltak jók az elődnél azt javitották ki.. szerintem a samsung most a Kamerára fókuszált...Jelenleg s7 edge-t használok meg vagyok vele elégedve.. De ha választanom kéne (ami szerintem biztos nem lesz) akkor az s8 at venném.
2018. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen hidegen hagy...

ugyan úgy érzek mint amikor bemutatták az iphoneX-et, szép szép de ennyi, nincs semmi nagy tűzijáték amit már évek óta várok

2018. febr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik-tetszik, de az S8-amat nem fogom rá lecserélni😄
2018. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!