Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új MacBook Air vagy régebbi...

Új MacBook Air vagy régebbi MacBook Pro éri meg az árát?

Figyelt kérdés
Most eladásra kerül a laptopom és hasonlót komolyságú Apple gépet szeretnék vásárolni. A jelenlegi Lenovo y50 paraméterei: I5-4210H 3.5 GHz turbo, 8 GB RAM, 1 TB HDD, GeForce GTX 860M 4GB, 15.6” FULL HD. A belső tárhely nagysága nem számít, mert mindenképp veszek hozzá külső HDD-t. A kijelző meg mindegy számomra, hogy 13 vagy 15.6. Vágásra, kepszerkesztésre, filmezés, net kb erre használnám. De jelenleg max 300 ezret szánnék rá. Így sajnos nem tudom hogy az új 2017es MacBook Air vagy használtan korábbi MacBook Pro, amit eddig csak a jofogason nézegettem.(2012, 2013 late, 2014 mid amik rendben is voltak)

2018. febr. 25. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Hogy megéri-e az árát? Ez szinte nem is kérdés a MacBook-oknál. Természetesen nem érik meg, ha a hardvert nézzük.

Viszont mem fikázni jöttem az Apple-t, és volt is már nekem. Egy ideig egy 2015-ös MacBook Air-t használtam, i7-es procival. Jó kis masina volt, de én inkább Windows párti vagyok.


Szerintem használtan ne vegyél semmiképp. Akkor inkább a letisztult, vékonyabb, újabb Air-t vedd. Persze nem olyan erős mint a pro, de az is bőven elég szerintem ha azokra használod amiket említettél.

2018. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár hónappal az új macbookok bemutatás előtt már egyiket sem éri megvenni.

Olcsóbb is lesz majd a mostani meg lehet mutatnak valami újjat aztán lehet az megfelelőbb lesz a számodra.

Használata egybk ne vegyél szerintem.

2018. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is a használt elég lutri. én is befürödtem vele, bár annyira azért mégsem. egy mid 2012 macbook pro-m van, 2,5 GHz-s i5, 8 GB Ram, Intel HD 4000, ezen felül van benne egy 128 GB-os samsung ssd, meg egy 500 gigás vinyó, ami már cserélt. ugyanis a korábbi 500-as, amivel adta a srác, teljesen használhatatlan volt, egy ideig működik, majd megáll...és persze erre csak akkor jöttem rá, amikor hazahoztam, és elkezdtem rámásolni a cuccaimat, és valahogy egy fél óra után mindig megállt az egész...másik dolog meg nyilván a hővezetőpaszta/belső tisztaság állapota, ami zsákbamacska...szerencsére ilyen gondom nem volt vele, kb. 1 éve nálam van, de egyébként semmi bajom azóta vele.


ha ennyit szánok rá, akkor azért inkább vennék egy új Air-t.

2018. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Windows jobb vétel 1000szer
2018. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!