Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A doogee telefonom ma elkezdet...

A doogee telefonom ma elkezdett szarakodni. Az utcán minden telefonbeszélgetésem után kikapcsolt arra hivatkozva, hogy lemerültem, de utána töltőn jelezte, hogy még 60,70% lett volna hátra. Miért?

Figyelt kérdés

Esetleg nem bírja a minusz fokokat?

Vagy ez alapból ilyen ratyi?


2018. febr. 26. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az akksi kezdi megadni magát.
2018. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Doogee-m volt egy ideig (x5), nem volt vele ilyen gondom.


Úgy néz ki, hogy az akku nem bírja a minusz 10-12 fokokat, vagy már kezd elhasználódni, és nem tudja mindig a megfelelő mennyiségű energiát biztosítani a telefonnak. Bent a lakásban is így viselkedik ( amikor már a telefon is "felengedett")? ha igen, akkor csere...

2018. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Idebenn még nem próbáltam. Majd kipróbálom, ha feltöltődött, mert most tényleg lemerítettem.

Lehet a telefonbeszélgetések tényleg megviselik az akut?

2018. febr. 26. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden megviseli az akkut. a bekapcsolás, játék, telefonálás, feltöltés....


Amikor beszélsz, a telefon az adóval kommunikál, folyamatos rádiójeleket sugároz. Ez nagyobb mértékben merítheti az akkut.

A képernyő is sokat fogyaszt, a játékok is használják a hangvezérlőt, cpu-t/gpu-t... gyorsabban merül az akku (ha a telefon nincs használva egyáltalán, csak be van kapcsolva, keveset fogyaszt, több napig is működik egy töltéssel).

2018. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én X5-ösömnél nem volt ilyen gond.

A kollégáménál igen, de az a masina 2 nap után "merült" le 50%-ra és kapcsolódott ki hirtelen

Másik ismerősnél szintén volt, nála akkucsere javított a helyzeten.

2018. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!