Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobb először ha úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb először ha úgy szeretkezünk a barátommal hogy az ölébe ülők? És utána szépen lassan hátra fektet? Többit lent!

Figyelt kérdés

Felek kicsit az első szeretkezéstől az új szerelmemmel már 10 hónapja ismerjük egymást ő nagyon türelmes velem.

Ő neki én leszek az első.

Engem ért előző kapcsolatomban egy negatív élmény.

Szerelmem szerint fent leírt dolog azért lesz jó egy jo alapos izgatás után mert ülve én adom a tempót és jobban tud szeretkezés közben ingerelni. És ülőből fektetne és szépen lassan folytatná.

Szerelmem nagyon romantikus és türelmes.



2016. febr. 16. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg hogy figyeljetek oda egymásra,és nem kell elsietni semmit:)

csinálj egy forró fürdőt tele habbal,fürödjetek együtt,és akár már a fürdőben is elkezdheted a "felvezetést":)

2016. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha már nagyon nedves vagy, inkább lovaglóban próbáljátok meg: akkor te irányítasz, hogy mikor, mennyire engeded be, és ha már egy kicsit meglovagoltad, pózt is cserélhettek, ha inkább alul szeretnél lenni


N

2016. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Türelmesen, lassan, és ha lehet ő mozogjon, ha az első szexe, hogy ne durranjon el túl hamar! Ha ő elmegy hamar tettrekész lesz újra! He nem elégülsz ki e-közben, ujjazással egybekötött nyalással ki tud elégíteni. Olvassatok rá vagy privátban kérdezz!

Védekezzetek normálisan!!!!!!! Fontos!!!!!!!!

2016. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2-3 alkalommal egyáltalán nem ment az, ha én vagyok felül, mert fájt, de próbáljátok azért ki. Ha misszionáriusban vagytok, akkor is tudod irányítani, hogy milyen mélyre menjen, nem akrobatamutatvány, én is így tettem.
2018. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!