Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó a Xiaomi telefonokban?

Mi a jó a Xiaomi telefonokban?

Figyelt kérdés

Amikor egy oldalon valaki megkérdezi, hogy szerinte az X márkától az Y model jó-e, akkor legalább 5-en odakommentelik, hogy vegyél inkább Xiaomi-t.

Én az 50-80 ezres árkategóriában mindig azt találtam, hogy specifikációjuk/tesztjeil alapján nem olyan jók, mint a hasonló árú telefonok. Mi a jó akkor bennük?



2018. febr. 26. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Mert lenni kici occó kinai telefon cipősz cirkével ezerszázért.
2018. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az 50-80 ezres árkategóriában mindig azt találtam, hogy specifikációjuk/tesztjeil alapján nem olyan jók, mint a hasonló árú telefonok.


Rosszul látod. A legtöbb modelljük jó specifikációval rendelkezik és e mellé egész jó ár szokott társulni. A miui androiddal is foglalkoznak, no meg van teljesen stock androiddal rendelkező készülékük is. Úgy összességében jó ár/érték aránnyal rendelkezik. Nyilván ezekben is van hiba és bele lehet kötni egyes részletekbe, hogy "bezzeg a másik gyártó másik modelljében bezzeg van", de ugyan úgy abba is bele lehet kötni, hogy abban meg olyan nincs ami meg ebben van.

2018. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

en no vagyok es eddig mindig samsungom volt de mar untam ezert vettem 1 4xet......azot imadom a Xiaomit :)

miui sokkal jobban kezelheto mint az android

pedig sok kütyüt nem is hasznalok :)

2018. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt ki tudnád fejteni? Miben jobb, mint a Samsung?
2018. febr. 26. 22:01
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A miui is android csak más ROM. Viszont tenyleg jobb mint az alap Samsungos ROM-ok.
2018. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem sem nyügözött le a xiaomi semmilyen szinten .
2018. febr. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Csak ár érték arányban jobb mint a Samsung

Azoknak szokták mondani hogy vegyenek xiaomit akik itt sírnak hogy mi kerül az iPhone ön 200ezerbe...

Akinek nincs zsetonja takarozzon addig ameddig a lóvéja engedi

A xiaomi is teljesen korrekt cucc is

2018. febr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Légyszives mondjato konkrétumokat, hogy miért jó. Én amúgy pont azt látom, hogy a XIAOMI-től megveszel 50-80 ezer körül egy telefont és a kijelzője a legkevésbé színhű a kategóriában, nem tudják az EU területén leggyakrabban használt 3 LTE sáv valamelyikét stb. Tehát hardweresen egy nagy szemétkupac az egész. Légyszíves mondjatok konkrétumokat, hogy miért olyan jó a szoftvere.
2018. febr. 27. 07:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi gyári appok, folyamatos hosszú idejű szoftver támogatás, a heti/havi frissítési ciklus, a gyártó által elfogadott a root.


Jó zenei hangzás fülesen.


Lte: a global verziót kell venni az támogatja a b20 frekit.

2018. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A MIUI kiválóan optimalizált: már 1 GB RAM is elég neki a stabil és gördülékeny futashoz
2018. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!