Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó a Xiaomi telefonokban?

Mi a jó a Xiaomi telefonokban?

Figyelt kérdés

Amikor egy oldalon valaki megkérdezi, hogy szerinte az X márkától az Y model jó-e, akkor legalább 5-en odakommentelik, hogy vegyél inkább Xiaomi-t.

Én az 50-80 ezres árkategóriában mindig azt találtam, hogy specifikációjuk/tesztjeil alapján nem olyan jók, mint a hasonló árú telefonok. Mi a jó akkor bennük?



2018. febr. 26. 21:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Az én Xiaomi-m színei tökéletesek, jó hangminőséget ad le, kellően gyors, kamerájának minősége teljesen OK. (egy dupla obis kamera nyilván jobb de az ilyen bolhaf@@sznyi szenzoros fotózás minek ennél jobban spilázni? Szóval lehet hogy van jobb mobil-kamera is, de kutyából akkor sem lesz szalonna...)


De akinek van felesleges 200 000HUFja az miattam nyugodtan vegyen iPhone-t. Engem nem zavar. Én speciel értelmesebb hobbira költöm az ilyen pénzeket.

2018. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Hardveresen sz.r egy Xiaomi? Érdekes, összehasonlítottam a Redmi 4x-emet egy hasonló árú Samsunggal (J3 2017) és a 4x egy csomó mindenben jobb. Több RAM, több tárhely, jóval nagyobb akksi, hogy csak a fontosabbakat említsem. Tudja a B20-at (legalábbis a global verziós, amilyen nekem is van), hangminősége, kijelzője az árához képest elfogadható, a kamerája ugyan tényleg nem nagy szám, de ez nekem annyira nem lényeges. Mellesleg van benne infra, meg ujjlenyomat-olvasó, ami a Samsungban nincs, bár ez nyilván sokaknak nem lényeges szempont. A Snapdragon 435-ös processzor ebben az árkategóriában szerintem bőven elfogadható (attól függetlenül, hogy nem egy mai darab), bár nyilván nem egy atomerőmű, de azért 50 ezerért ne várjunk már csodákat! Szóval azonos árkategóriában a Xiaomi egy sokkal jobban felszerelt telefon, mint a Samsung.

Amúgy nem istenítem a Xiaomi-t, csak a tényeket írtam le.

2018. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"De akinek van felesleges 200 000HUFja az miattam nyugodtan vegyen iPhone-t. Engem nem zavar. Én speciel értelmesebb hobbira költöm az ilyen pénzeket.

"


Itt most nem 200 ezres telókról beszélek, hanem 50-80 ezresekről.

2018. febr. 27. 18:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl azért tetszik mert a rendszer jól optimalizált, és ezért nem szükséges bika erős cucc bele.Az akksi nagyon jó, képernyő megfelelő, a kamera tényleg átlagos, de ez mellékes.(már akinek)Igazából a legjobb hogy rengeteg a választék romból.A global is jön hetente, vagy a stabil 1-2 havonta,főzött rom is van dögivel. Van olyan hogy reggeli közben cserélek romot, ha nem tetszik visszarakom a mentést és kész. De a legfontosabb az ár érték arány. Ez miatt jött föl a cég leginkább az utóbbi időben.
2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A Google által kiadott security patch-ek milyen gyorsan jutnak el a telefonig?
2018. febr. 27. 21:27
 16/17 A kérdező kommentje:
Pl.: most Moto G5-öm van és most februárban a tavaly novemberi security patch a legfrissebb, ami nekem elfogadhatatlan...
2018. febr. 27. 21:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én egy ideje visszaraktam egy régebbi romot, úgyhogy nekem most régi, de viszonyításképpen pl a február 8-as dev romnak a kiadott bizt.szintje január 1. Úgyhogy elég sűrű a dolog.
2018. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!