Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez alapján tudnak nekem...

Ez alapján tudnak nekem ártani, ne adjam meg?

Figyelt kérdés
Egy srác megkért, hogy regisztráljak whatsapp-on, és az aktivációs kódot küldjem el neki. Nincs sim kártyája, de ehhez az alkalmazáshoz telószám is szükséges. Én már beírtam az aktivációs kódot, szóval neki már nem fogja elfogadni? Vagy ha igen, akkor az én telszámommal fog beszélgetni másokkal? Nem kellene segíteni ebben, ugye?
2018. febr. 27. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a te telefonszamoddal lep be az olyan mintha te hasznalnad ...

Engem inkabb az zavarna ,hogy azok az emberek akiknek megvan a szamod latni fogjak ,hogy "fentvagy" csak gondolom az o kepe lenne kint..

Ezenkivul siman elofordulhat,hogy valamelyik ismerod ir "neked" ,de o nem mondja el neki,hogy ő nem te ,hanem "trollkodik" egy jót...

Szoval en semmikepp sem hagynam ezt.

Pár száz ft egy Tescos kártya ,aktiválja azzal.

2018. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy feltöltőkártyát gyakorlatilag utánad vágnak a szolgáltatók "Bagóért". Ha a srácnak nincs száma.... kamuszag.


[link]


A whatsapp internetet használ híváshoz, a telefonszám az azonosításhoz kell. a telefonszámládat nem növeli.


Az aktivációs kód a telefonszámod hitelesítéséhez kell.


[link]


Én törölném a jelenlegi regisztrációt, és egy újat csinálnék....

2018. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!