Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 kijelzője...

Samsung Galaxy S5 kijelzője meg fog halni?

Figyelt kérdés

Alacsony fényerőn vibrált, így kezdődött. Néha jobban vibrált, néha az újraindítás segített.

Kikapcsoltam az automata fényerőállítást és az általam megszokott minimálishoz képest feljebb vettem.

Azóta nem vibrál.

Viszont kikapcsolás után és bekapcsolás előtt zöld csíkosan felvillan. Lehűlve pedig végképp nem kapcsol be a kijelző.


Meg fogja adni magát egy szép napon?

Már így is 2-2,5 hónapja húzom így.


2018. febr. 27. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel igen.

Lehet csak a csatlakozója enged, bár nem hiszem hogy otthon nekiállsz szétszedni, nem is ajánlom.

2018. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöld csík, vibrálás lehet kontakthiba is. A kijelző csatlakozója kissé ki is lazulhatott. Egy szaki kb 500-1000Ft-ért 2 perc alatt ellenörzi . olcsóbb, mint egy új kijelző.
2018. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy inkább a telefont jobb lenne elpasszolni, vagy eltenni tartalék telefonnak, és venni egy újat. Az S5 4 éves telefon. Az akkumulátor nem kiszedhető, mert ugyebár vízálló. Egy 4 éves telefonnál az akkumulátort akár mikor hirtelen halál érheti...

Egyébként nem akartam ezzekkel a sorokkal bántani/szidni, hisz nekem is Samsungom van. Az S5 is egy nagyon jól eltalált telefon, mint a Sony Xperia Z3 Compact, de eljárt felettük az idő...

2018. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az akkumulátor nem kiszedhető, mert ugyebár vízálló. "

Mármint az akkumulátor?

Mert istenbizony van egy kinyitott S5 az asztalomon, aminek simán lepattintottam a hátlapját és kivettem az akkut belőle.


Kérdezőnek:

Javaslom ahogy fentebb: nézzen bele valaki, pár perc és lehet, egy igazítással megúszod.

2018. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!