Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a minimum telefon...

Melyik az a minimum telefon amivel már lehet játszani a legújabb játékokkal is?

Figyelt kérdés
Most arra lennék kiváncsi , hogy melyik a legalja telefon ami minden játékot elvisz? Persze a legújabb akat is meg azt is figyelembe veszem , hogy az újabb androidok-nak már több kel mindenből valaki írjon egy telefon fajtát ha a minimum az 10 ezer vagy 50 vagy akar 120 ezer forintnál kezdődik akkor is és abból ki indulva lesz az árazás amiért veszek telefont és úgy nézek telefont?!

2018. febr. 28. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen játékokra gondolsz?


Jelenleg lg k10-em van, eddig akármit tettem fel rá, mindegyik elment szépen, zökkenőmentesen. 50 be került, és 7-es droid van rajta.


Ha adsz neveket, kipróbálom őket, hogy melyik szaggat rajta....

2018. febr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudok neveket adni!
2018. márc. 1. 00:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A3 2017
2018. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 fotoszintézis ***** válasza:
100%
Szinte minden telefonon elmennek, inkább az a kérdés hogy. Én játékra minimum egy Snapdragon 625-öt ajánlok. Minden megy rajta legalább 30 fps-el de van ami akár 60-nal is.
2018. márc. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk ezek közül a telok közül valamelyik? Samsung Galaxy j3 2017, Galaxy j7 2016, Xiaomi Redmi 5 Plus, Galaxy a5 2016, de ha a relatív árazást nézzük én ezeken gondolkodok xiaomi mi 4c, Sony Xperia xa1, iPhone 5C 8 gb, Galaxy j7 2017, honor 9 lite ezek közül melyiket vegyem mindegyik ilyen 55-70 ezer között van újonnan !?
2018. márc. 1. 12:21
 6/13 anonim ***** válasza:

A végső választás a tiéd.


A felsorolt telefonok bármelyike kielégíti az igényeket.


Mindig azt tanácsolom a kérdezőknek, hogy menjenek be telefon szaküzletekbe, és próbálják ki a telefonokat. Amelyik jobban kézre áll, könnyebben kezeli, tetszetősebb a kialakítása és a pénztárcája is engedi, azt vegye meg.


Fontos, hogy amikor ennyi pénzt hagyunk ott egy eszközért, tudjuk, hogy mit vásárolunk. A kipróbálás alaplépés ilyen esetekben.


Én a xiaomi redmi 5 plus -t ajánlom,4giga rammal / 64 giga tárral :-)


[link]


Jó választást kívánok!

2018. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg gondolkoztam mint a legkedvezőbb áru választás lenne ezek közül a telok közül ! Gondolkoztam meg a Samsung Galaxy J5 2016-on meg a Galaxy J3 2017-en...
2018. márc. 1. 15:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Azok sem rosszak. Sok jó telefon van, elég nehéz a döntés....


Ha valamelyik megtetszik: kipróbálni, vásárolni ...

2018. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Itthon van egy Samsung Galaxy J3(2017)

Nagyon jò telefon.

Az üzemideje állandò használattal 4-5 òra.

De ha csak néha-néha van nyomkodva akkor 1-1.5 napot kibìr.

Gyors és prémium érzést kellt a vas keret :D

Nagyon szél kijelzője van,a fehér az nagyon fehér rajta :D :D

Amit furcsáltam az az hogy nagyon csùszòs a kijelzője.

És a fényereje is nagyon ott van :D

2018. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan játékokhoz a legújabb androidnal a legújabb játékokhoz hány gb ram kel? Illetve 45-75 ezer forint között milyen telefont tudtok írni ami elég is lesz?
2018. márc. 1. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!