Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI 1 band gyári app...

Xiaomi MI 1 band gyári app ébresztés beállítása hol van?

Figyelt kérdés
Tegnap belőttem 5:45-re, működött is jól, de nem találom a menüt, ahol lehetne módosítani, és ahol az early bird funkciót be lehetne állítani. Tök idegesítő, mindent végignyomkodtam már :/

2018. márc. 1. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az órát próbáltad már? Mármint ami kintvan a képernyőn.
2018. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak alváselemzést mutat, meg meg lehet osztani. (Hasznos :D) Azt olvastam, 2016-ban kivették ezt a funkciót az alap (MI FIT) appból, és csak kiegészítővel megy. Most leszedtem én is az XSmart Alarm-ot, végülis az csinálja.. csak jobb lenne egy appon belül..
2018. márc. 2. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Profil (jobb alsó sarok) ➡ Mi Band 2 (eszközeim alatt) ➡ Ébresztés


Mindez a Mi Fit alkalmazáson belül.

2018. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megvan!

Viszont nem működött :DDD

2018. márc. 5. 09:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Az telefon gyári ébresztője ébresztett 2 perccel az okosébresztő határidője után.. mindegy, marad az XSmart akkor.
2018. márc. 5. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem működött azért lehet, mert több alkalmazás is fut, ami a band -et próbálja vezérelni/adatait lekérni. Tapasztalatból írom, hogy ha a Mi Fit mellé szinte bármi van telepítve, ami kommunikál a band -el, akkor a Mi Fit kapcsolata megszakad. Ezt a másodlagos program bezárása után a bluetooth ki/be kapcsolása hozza csak helyre. (A "Find Mi Band" kivétel. Ezzel kereshető a band, ha nem tudod hová tetted. Bluetooth MAC cím kell hozzá...) Vagy ne használj semmi mást a Mi Fit -en kívül.
2018. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap reggel kipróbálom.
2018. márc. 6. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!