Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Sony új...

Mit gondoltok a Sony új mobiljairól, az XZ2 és az XZ2 compactról?

Figyelt kérdés
Személy szerint imádom a sony-t és annyira tetszett a kialakított formavilága, az oldalt lévő ujjlenyomatolvasó, a prémium hatás erre most ezekkel összetörték a szívem 😕 szerintem ha csak kissebítenek a kávákon mondjuk akkorára mint pl az s8on/s9en van mindezt szögletes kivitelben akkor egy nagyon jó sony telefon jött volna ki, de érdekel a ti véleményetek is 🤗

2018. márc. 1. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló véleményem van. Nekem régen volt egy Z2 készülékem, az egy hibátlan mobil volt, a radiátor üzemmódot félretéve.

Maga a Sony formaterv (OmniBalance) szerintem nagyon ízléses, de a kávák valóban nagyon nagyok, ilyen téren le van maradva a Sony.

Az új formaterv, a hátlap valami borzasztóan ocsmány, eddig akárkit kérdeztem, vagy szó esett róla, mindenkinek hasonló véleménye lett.

2018. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem is értem mi ez a ,,kerekség" meg úgy az egész elég vaskos lett.. hát remélem az XZ Pro majd helyre teszi a dolgokat
2018. márc. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!