Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? iPhone8...

Melyik telefon a jobb? iPhone8plus vagy Samsung Galaxys9? Ti melyiket vennétek meg inkább, és miért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű az S9 idei csúcsmodell.

Nem érdemes sorolni,mert gyakorlatilag mindenben jobb.

2018. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Galaxy S9 a jobb telefon. En egyiket sem vennem inkabb meg, mert szamomra nem nyujtananak annyival tobbet, mint amennyivel tobbe kerulnek egy ugyes kozepkategorias telotol.
2018. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
S9
2018. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kijelzője szebb a Samsungnak és azt mondják a kamera is jobb, ráadásul van benne egy csomó extrafunkció. Tisztán CPU&GPU teljesítmény összehasonlításban szerintem még mindig az Apple A11 nyerne (teszteket még nem láttam). Szóval ha valaki szereti az Androidot vagy nem szereti az Apple termékeket és van rá pénze, akkor vegye azt. Részemről maradok az iPhone 8 Plus-nál, mert szarszungot akkor se vennék, ha ingyen adnák. Nekem nem kell az, hogy egy évig se bírja és máris vihessem a szervízbe. Nálam eddig egy Samsung (flagship) se bírta ki egy évig. A kollégáim Samsungjai is egymás után szarnak be (pl. legutóbb egy S8).
2018. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!