Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone függő Huawei eladása....

Vodafone függő Huawei eladása. A hűségidő még nem járt le, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kihoztam tavaly júliusban valakinek, Huawei P9 2017. Már nem kellett neki a szoftver hibái miatt így visszavettem. Havi 15 ezer a számla eddig nem én fizettem, de ugye az én nevemen van, szeretnék megszabadulni tőle. A Vodafone üzletben az ügyintéző azt mondta, a készülék ára kevesebb, mint a kötbér. Mit tudok tenni? Nekem nem kell a telefon, van sajátom. Így el tudnám adni?

2018. márc. 5. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Eladni eltudod (bar amig nincs kifizetve addig a Vodafone-é) de ha aki megvette nem fizeti akkor toled fogjak kovetelni a penzt vagy letiltjak a telefont
2018. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átíratni nem tudom? Mármint eladásnak számítana, mert ugye megszabadulok tőle, de nem kérnék mást a vevőtől csak hogy az átírás költségeit fizesse ki.
2018. márc. 5. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Kihoztad valakinek, sajat nevedre? Aztan siman visszavetted? Ugyes kisfiu vagy, fizesd csak szepen, megerdemled.
2018. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolso- jo nagy bunko vagy..

De igazabol valahol igaza van,en sem ertem,hogy hozhattal ki masnak telefont,aztan hogy vehetted vissza...

2018. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert akinek kihoztam, annak már nem kellett. Így visszadta, én meg elvettem. Amúgy az a kérdés, hogy szabaduljak meg a telefontól, nekem nem kell.
2018. márc. 5. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:

a telefonra van még törlesztő, vagy az előfizetésre?

ha eladod a telefont (egy összegben) , nem fizetheted ki egyben a fennmaradó összeget? így ez a gond megoldódna.

ha az előfizu a hűségidős, azzal sokat nem tudsz csinálni szerintem

2018. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4: most akkor mi van? Bunko, de amugy igaza van?


Kerdezo: rovid leszek, ezt konkretan besz*ptad, a te sarad, es a voda jogosan fogja rajtad - es nem mason, rajtad - kovetelni a kotbert meg a keteves huseggel jaro koltsegeket. Igy jar az, akinek fogalma sincs mit ir ala, csak 'kihozza' a nullaforintos telefont reszletre valaki masnak, sajat nevere. Tanulopenz, ennyi, majd jusson eszedbe akkor is, amikor valaki masnak veszel fel hitelt autora, lakasra, vagy plazmatevere.

2018. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7- bunkón fogalmazott,de valahol igaza van.

attól,hogy valaki bunkó ,még lehet jogos amit ir.

2018. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Maradjunk annyiban, hogy ez biztos jobban megmarad. Ha kedvesen megsimogatom a buksijat, azt hiszi jol csinalta csak a szolgaltato a g*ci, pedig hat...
2018. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!