Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri meghosszabbítani az...

Megéri meghosszabbítani az előfizetést Inviteles Huawei Ideos S7 tabletre?

Figyelt kérdés
Lassan két éve fizetem a 990 Ft-os havi díjat rá, az ügyfélszolgálaton azt a tájékoztatást kaptam, hogy ha még 24 hónapig fizetem a bérleti díjat, akkor lesz az enyém. DE: megéri fizetni még 2 évig? Igaz, hogy 48 ezer Ft-ra jön ki összesen, de akkor már 4 éves lesz a készülék. Mondjuk csak a gyerek játszik rajta és nézi a meséket, vegyek inkább neki másikat? Mit tanácsolnátok?

2013. dec. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, hardver és rendszer szinten is már most elavult, teszel hozzá pár ezrest és fényévekkel jobbat kapsz.
2013. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van rávalód elég, vegyél a gyereknek sajátot.
2013. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, én is így gondoltam, hogy visszaadom a 24 hónap lejárta után. Esetleg valaki járt már hasonló cipőben?
2013. dec. 4. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy a Vodafone 1 ft-ért adott Samsung tabletet, két éves előfizetéssel, de nem kell visszaadni. Igaz, 9000 ft a havidíja.
2013. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 éves előfizetési megkötéssel 9000 Ft/hó havidíjért? Az 216.000 Ft.!!!! Szerintem az Invitelnél korrektebb a bérlet, mert az elején tudtam , hogy 990 Ft/havidíjért csak bérelem a készüléket. Csak az nem volt világos, hogy a két év letelte után mi a helyzet.
2013. dec. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!